Allahindlus EZVIZ-kaameratele kuni -30%

ezviz -30%

Ezviz on mugav ja turvaline kodu nutikate kaameratega, mis aitavad sul olla ühenduses kõige olulisemaga.

Uuenduslik lähenemine koduohutusele, kohanemine kaasaegse inimese elustiili ja uuendusliku tehnoloogiaga - ambitsioonikas kaubamärk tahab pakkuda oma klientidele alati enamat. Ülikõrge eraldusvõimega Ezvizi kaamerad, millel on Color Night Vision ja täiendav LED-valgustus, hoiavad ära udused halva ilmaga või öösel tehtud pildid ning tehisintellekti (AI) tehnoloogia tagab, et kaamera pildistab ja tunneb ära, jälgib ja reageerib objektidele. Enamikul Ezvizi kaameratel on sisseehitatud kõlarid, millel on isikupärastatud sõnumiga salvestusfunktsioon ning kahesuunalise kõlariga kaamerad oskavad oma vahel ka suhelda.

Kahe objektiiviga kaamera üliteravate ja realistlike piltide saamiseks, objektide automaatne tuvastamine, piltide tabamine ja pilves hoidmine ning kaamera hõlbus juhtimine rakendusega - Ezviz on kõik, mida vajate mugavaks, turvaliseks ja kaasaegseks eluks. Nüüd ka LEMONA elektroonikakauplustes.


EZVIZ sisekaamerad (Kõik sisekaamerad)


EZVIZ välikamerad (Kõik välikamerad)


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 53 525 974 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]

Pange tähele, et see veebisait kasutab küpsiseid sisu isikupärastamiseks, reklaamimiseks ja liikluse analüüsimiseks. Lisateabe saamiseks vaadake: Privaatsuseeskirjad