381 000 products sold on & & eBay. Find out more
Estonians

Victron Energy päikeseenergialahendused

Seoses elektrihindade kiire tõusu ja päikeseenergiamoodulite hinna langusega muutuvad päikeseenergialahendused tarbijatele igapäevaselt aktuaalsemaks ja atraktiivsemaks. Lisaks nüüdisajastatakse seadmeid, mis muudavad päikeseenergiat elektriks, muutes uue põlvkonna tooted tõhusamaks ja töökindlamaks, muutes need atraktiivseks ja taskukohaseks investeeringuks paljudele majaomanikele ja mitmesuguste sõidukite omanikele. Teine atraktiivsuse põhjus on roheenergia, päikeseenergia abil toodetud energia vähendab vajadust fossiilkütuste järele ja ei eralda süsihappegaasi. Oma päikeseelektrijaam annab majandusliku kindlustunde - vähendab sõltuvust kõikuvatest elektrihindadest ja võimaldab tagada elektrivarustuse seal, kus puudub juurdepääs avalikule jaotusvõrgule. LEMONA electronics on koostöös oma kauaaegse partneriga VICTRON ENERGY välja töötanud mitmeid päikeseenergialahendusi, mis laiendavad teie transpordivõimalusi ja võimaldavad saada elektri jaotusvõrgu välistesse hoonetesse.


Päikeseenergia korralik lisareserv ratastel võimaldab teil muretult reisida ja kütusekulu vähendada. Päike hoolitseb söögitegemise eest ja tagab isegi selle, et saate auto käivitada ka pärast paaripäevast ühes kohas puhkamist väljalülitatud mootoriga, sest päikesemoodulitest saate laadida nii käivitusakut kui ka pardaakut või auto generaatorit. Auto saab varustada 230 VAC laadijaga, mis võimaldab akusid kiiresti vooluvõrgust laadida nii kodus, linna peal kui ka kämpingus. Aku laetuse taset ja süsteemi toiteallika kestus saab kohapeal jälgida mõõteseadmete paigaldamisega. Saate süsteemi kohapeal jälgida ja konfigureerida mis tahes nutitelefonist, tahvelarvutist või arvutist, kasutades Bluetooth-ühendust või ühendudes süsteemi valikulise adapteri abil. Süsteemi kaugseiret võimaldab äpi VICTRON Connect installimine, sel juhul tuleb süsteemi täiendada VICTRONi internetiühenduse seadmetega. Äpis saate valida endale sobivaimad seadistused ning leida optimaalse laadimise saavutamiseks auto parima asukoha päikese suhtes.

Stardikomplekti osad: 4 polükristalset päikesemoodulit, millest igaühe võimsus on 175 W; 100 Ah geellaku; programmeeritav käivitus-pardaaku lülitusseade Cyrix; päikeseenergia laadimise MPPT juhtseade ja 300 W DC 12 VDC kuni 230 VAC muundur.

 

Komplekti komponendid:


Teie aeda, suvila või muud vooluvõrku ühendamata hoonet ei saa mitte ainult elektritoitega tagada, vaid ka seirata. VICTRON Off Gridi abil saate salvestada päikeseenergiat akudesse ja määrata VICTRONi elektritarnete aja ja tingimused. Kui soovite täiesti ilmastikust sõltumatut toiteallikat, võimaldab VICTRON Energy MultiPlus II ühendada generaatori.

Stardikomplekti osad: 4 polükristalset päikesepatareid, millest igaühe võimsus on 175 W; 100 Ah geellaku ja töötav aku separaator, MPPT juhtseade päikeseenergia laadimiseks ja 1000 W DC 12 V kuni 230 V VAC muundur.

 

Komplekti komponendid:


Iga päev mõtleme kõik sellele, kuidas kodus või tööl elektritarbimist vähendada. Pärast tarbimisharjumuste kohandamist on järgmine samm hakata elektrit tootma. Praegusel elektriturul on kaks võimalust - müüa toodetud elekter või kasutada päeva jooksul kogunenud elektrit oma tarbeks. Mõlemal variandil on oma plussid ja miinused. Tavapärane võrgusüsteem, mis edastab päikesemoodulite toodetud energia elektrivõrku, ei salvesta neid, sest puuduvad akud. Kui võrrelda sama installitud võimsusega süsteeme, on investeering võrgutüüpi süsteemi oluliselt väiksem, kuid jaotusvõrgu elektrivarustuse katkemisel katkeb ka teie kodu elektrivarustus. Võrguvälise süsteemiga ei saa te elektrit võrku müüa, küll aga saate kasutada akudesse salvestatud energiat enda tarbeks. Kui voolupinge on teil liiga madal, saate akudesse salvestatud energiaga kompenseerida lühiajalise energiavajaduse suurenemise. Pikkadel jaotusliinidel võivad tekkida suuremad pingelangused või koormusest sõltuvad pingekõikumised ning Victroni süsteem suudab kompenseerida pingelangust ja akudesse salvestatud energia kõikumisi.

Stardikomplekt sisaldab: päikeseenergia juhtseade EasySolar toiteallikaks ning aku laadimise ja tühjenemise juhtseade. Nimivõimsus 1600 W, kaks 100 Ah akut ja neli 175 W polükristalset päikesepatareid.

 

Komplekti komponendid:


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]