Olgu külm või lausa pakane, iHC-ga pole sellest lugu

Talve tulekul olete kindlasti tänulik kütmisabi eest. Teie kodu kütmisel võivad abiks olla meie iNELS Home Controli tooted, mis aitavad teil kütet kaugjuhtida.

Te sisestate oma nutitelefonis iHC rakendusse juhised, mis töödeldakse nutikarbi eLAN-RF-003 eLAN-RF-003 kaudu ja edastatakse termoklapile RFATV-1 Andur jälgib ruumi temperatuuri ja avab või sulgeb juhiste järgi radiaatori klapi. Sellel on ka avatud akna valve funktsioon: klapp sulgub automaatselt, kui aken avatakse ja temperatuur järsku muutub. Nii saate juhtida kuni kolmkümmend termoklappi RFATV-1 ja seadistada kuni viis kütteprogrammi päevas. See tähendab, et te saate jaotada päeva ajatsoonideks: hommikul kütmine meeldivaks ärkamiseks, õhtul võib temperatuuri uuesti langetada. Nädalalõpurežiimi võite seadistada vastavalt oma soovidele.

Kui te pole mobiilirakenduste fänn ja eelistate automaatset küttejuhtimist, soetage temperatuurikontroller RFTC-10/G. See mõõdab toa temperatuuri saadab seadistatud programmi järgi kütmis-/jahutamiskäsu. See lahendus sobib täiendavatele soojusallikatele, näiteks pesukuivatitele või lülituspesaga RFSC-61 ühendatud elektrilistele kütteseadmetele.

Teine automaatse juhtimise võimalus on RF Touch, puutejuhtimisseade koos lülituskomponendiga RFSTI-11B See süsteemilahendus sobib elektrilise või kuumavee-põrandkütte juhtimiseks.
Kui teil on iNELS Home Control ja nutikarp eLAN-RF-003, ei piirdu te ainult kütmisega. Saate ka hõlpsasti reguleerida valgustust, juhtida garaažiuksi, ruloosid, ventilaatoreid, turvakaameraid ja audio-videoseadmeid. Saate oma kodus hindamatut abi, mis teeb teie töö lihtsamaks.