Estonians

Tooted tõhusaks tööks ja õppimiseks kuni -20% allahindlusega

Mida on vaja, et ootaksid sügist ja kooli või õppimisse naasmist rohkem kui pühi? Kui see on uus seade või võimalus tegeleda mõne põneva hobiga, siis külasta 14. augustist kuni 3. septembrini LEMONA füüsilisi või veebipõhiseid elektroonikapoode.

Oleme koostanud sinu jaoks korvi tooteid, mis teevad elu lihtsamaks: moodsad laadijad, arvutitarvikud, adapterid ja muidugi robootika, 3D-printimine ja muud tooted, mis lubavad produktiivset ja lõbusat vaba aega kuni -20% soodustusega.


Allahindlus kuni -20% valitud Raspberry miniarvutitele ja komplektidele (kõik tooted tõhusaks tööks ja õppimiseks kuni -20% allahindlusega)


3D printerid, filamendid, trükimaterjalid -6% allahindlusega (kõik tooted tõhusaks tööks ja õppimiseks kuni -6% allahindlusega)


Allahindlus kuni -12% valitud BASEUS USB laadijatele (kõik tooted tõhusaks tööks ja õppimiseks kuni -12% allahindlusega)


TV seinakinnitused kuni -18% allahindlusega (kõik tooted tõhusaks tööks ja õppimiseks kuni -18% allahindlusega)


Wi-Fi võrguseadmed ja muud arvutitooted kuni -12% allahindlusega (kõik tooted tõhusad tööks ja õppimiseks kuni -20% allahindlusega)


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]