Mustmüük on alanud! Rohkem>

Värvikad jõulud

Meisterda-ise pidustused jätkuvad LEMONA elecronics. Me ei saa lubada, et tähistame jõule peoga, ent saame garanteerida, et valmistused talvepühaks LEMONA electronicsiga on ettevalmistus värviline, üllatav ja mis peamine - eristuv.

Valgusta oma maja ja üllata naabreid, paigalda vapustavate värvidega ja valgustusega jõulukaunistused või loo RGB LED-ribade abil oma unikaalne kuusekaunistus. Värvide mitmekesisus ja lihtne paigaldus aitavad kodu, kontori või aia saabutaks pühadeks ehtida vaid kümne minutiga ning jõulusooduskoodi VARVILISEDJOULUD20 sisestamisel saad ka -20% allahindlust.

Ei taha piirduda tavaliste LED-seadmetega või soovid konsultatsiooni oma ideede elluviimisel? LEMONA electronics spetsialistid on alati valmis Sind aitama! Võta meiega lihtsalt veebis ühendust ja aitame Sul valida kaupa ning täita värvilisi jõulusoove!


LED ribad allahindlus koodiga -20%: VARVILISEDJOULUD20


LED ribade komplektid allahindlus koodiga -20%: VARVILISEDJOULUD20


-20% allahindlus digitaalsetele LED ribadele koodiga: VARVILISEDJOULUD20


-20% allahindlus LED kontrolleritele koodiga: VARVILISEDJOULUD20


-20% allahindlus LED moodulitele koodiga: VARVILISEDJOULUD20


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 53 525 974 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]

Pange tähele, et see veebisait kasutab küpsiseid sisu isikupärastamiseks, reklaamimiseks ja liikluse analüüsimiseks. Lisateabe saamiseks vaadake: Privaatsuseeskirjad