WOOX uuenduslikud targa kodu lahendused

WOOX on uuenduslik targa kodu lahendus kõigile. Tootja peab looma turvalise, hõlpsasti juhitava ja veelgi mugavama kodu, mis suudab pakkuda kõike alates pistikupesadest kuni peente anduriteni. Euroopa st juhtiav keskus Madalmaades ning Hiinas arendatud kaubamärk jagab oma tooted kolme põhikategooriasse: energia, valgustus ja turvalisus.

Lai valik energiaseadmeid pakub erinevaid sise- ja välistingimustes kasutamiseks mõeldud juhtpistikupesasid, nii sisseehitatud kui ka juhtmevabu - tooteid, mis  vastavad kõige paremini kliendi vajadustele või ruumi spetsifikatsioonidele. Valgustusgruppi kuuluvad nutikad pirnid ja valgustussüsteemid, mis võimaldavad luua ja juhtida ruumi valgustust vastavalt meeleolule või kellaajale ning pakuvad laia valikut muid värve ja efekte. Suurimat tootevalikut pakkuv kodu turva- ja kaitseseadmete valik aitab teil end kindlalt tunda ka siis, kui olete kodust eemal: suitsu- või veelekkeandurid tuvastavad ootamatud probleemid ja annavad neist teada ning kõikehõlmav turvasüsteem suudab toimuvat jälgida ja juhtida isegi siis kui olete puhkusel.


Turvasüsteem


Turvakaamerad


Nutikas kütte juhtimine


SlēdLülitid ži


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]