Product Code: PYF14ESSB
Brand
More similar products
Sorry, we no longer have this product.
We recommend choosing from:
Other products in this category
Delivery terms
Lemona terminal
home delivery
Home delivery
(Orders up to 1000 kgs)
For free
(Orders up to 1000 kgs)
Shipping parcel
Delivery to DPD pickup locations
Product description
RELAY SOCKET, FRONT MNT, 4 POLE, 12A
Useful information
Specifications
SKU
U-1118347
Brand
Product code
PYF14ESSB
Supplier product description
RELAY SOCKET, FRONT MNT, 4 POLE, 12A; Socket Mounting:DIN Rail; Socket Terminals:Screw; No. of Pins:14Pins; Current Rating:5A; Voltage Rating:-; Product Range:-; Accessory Type:Socket