📦 Tähelepanu! Võimalikud viivitused tellimuste täitmisel. Rohkem infot
📦 Tähelepanu! Võimalikud viivitused tellimuste täitmisel. Rohkem infot
Estonians

Veelgi kaasaegsemad nutikad kodulahendused koos MOESiga 

Neile, kes soovivad oma kodus kaasaegseid lahendusi ja neid nautida, esitleme MOESi nutikodusseadmeid. See tootja paistab silma oma missiooniga pakkuda kõikidele klientidele lihtsaid ja arusaadavaid lahendusi, mis võimaldavad hõlpsasti ühendada ja juhtida kõiki kodus olevaid nutiseadmeid. Taskukohased, lihtsad ja stiilsed andurid, nutikad kontrollerid ja muud seadmed kaasaegse MOESi kodu jaoks on juba LEMONA electronics e-poes ning seetõttu tahame teile nendest rääkida. 

 

 

Meie nutikate toodete valik on täienenud suurepäraste uute toodetega, mis suurendavad oluliselt nutika kodu võimalusi.  Nüüd saate ühe väikese juhtmevaba seadmega automaatselt juhtida aknakatteid või ruloosid , mõõta nii sisevalguse intensiivsust kui ka niiskust, temperatuuri või isegi kõike eelnimetatut ! Need, kes soovivad mugavust, peaksid kaaluma kaugjuhitavat nutikasõrme FINGERBOTi . See väike, kuid võimas seade võimaldab teil vajutada kodus mis tahes nuppu, mis on ühendatud võrku, ilma diivanilt tõusmata. Ja ühendades FINGERBOTi Bluetooth - Wi-Fi liidesega, saate pilves oleva füüsilise lülitiga tuled, kohvimasina või mis tahes muu seadme sisse lülitada isegi siis, kui olete kodust eemal.

MOES-i valikus on tooteid, mis tagavad mugavuse ja ohutuse. Uuenduslike MOES-andurite abil saate hoiatada mitte ainult suitsu, vaid ka sudu (süsinikmonooksiidi) või isegi maagaasi ohu eest ! MOES-i nutikad andurid ei toimi mitte ainult võimsa sireenihoiatusena: neil on võimalus ühenduda teiste seadmetega ja need automaatselt aktiveerida, kui andur rakendub (näiteks tuli ohu visuaalseks hoiatuseks). Teine lahendus, mis on praegusel aastaajal eriti kasulik, on nutikas kodu kütte juhtimine WiFi-toega seinatermostaatidega. Need võimaldavad juhtida populaarset Eesti populaarset vesipõrandakütet kuni kahe tsooniga , samuti gaasikatel või boiler . Need MOES-seadmed võimaldavad reguleerida oma kodu kütet ka siis, kui te ei ole kodus, et pärast puhkust või ootamatut ilmamuutust koju naastes oleks teie kodu alati hubane ja soe.

Kõiki MOESe ja sadu teisi selles artiklis mainitud LEMONA electronics nutikaid kodumasinaid ja lahendusi juhib üks rakendus – TUYA smart, mida on lihtne paigaldada ja kasutada oma telefoni või muusse nutiseadmesse. Kui teil on küsimusi või vajate nõu, siis LEMONA electronics petsialistid annavad teile hea meelega reaalajas nõu meie kauplustes või veebis, vajutades akna allosas asuvale vestlusnupule.


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]