381 000 products sold on & & eBay. Find out more

3D-trükitud seadmed ja meditsiiniseadmed aitavad Ukrainat

Turni haavatutele, kaitsevarustus ja isegi droonid on vaid osa sellest, millega Kanada, Poola, Tšehhi ja Gambia tootjad on Ukraina vastupanu toetamiseks välja pakkunud. Loovtrükikogukond, kellel ei ole loovusest puudust, on otsustanud anda omapoolse panuse, toetades Ukraina vastupanu ja kohandades laialdaselt kohandatavat protsessi praegu väga nõutavate toodete tootmiseks. Meditsiini, turva- või tehnilistele seadmetele 3D-vormingus printimine võib olla palju kiirem ja isegi odavam.

See uskumatult mitmekülgne tootmisviis on viimastel aastatel üha enam hoogu kogunud ja hõlmab üha laiemat valikut: kõike alates meditsiiniliste toodete suure täpsusega valmistamisest kuni suurte kunstiprojektide või isegi tervete linnaosadeni. Hiljutised poliitilised murrangud Ukrainas on toonud kaasa veelgi rohkem 3D-printimise kasutusvõimalusi.

Meditsiiniseadmete tootja GLIA (Kanada) ja MAKE3D Company Ltd on juba andnud oma panuse sellesse üllasse liikumisse. (Gambia), nanotehnoloogiale spetsialiseerunud SYGNIS SA (Poola) ja sajad üksikud 3D-printimise entusiastid eri riikides.


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]

Please be informed that LEMONA electronics e-store uses cookies in order to personalize content and advertising and to analyze traffic. For more information, see the Privacy Policy.