ELEKTROONIKA • VALGUSTUS • NUTIKAS KODU

UAB Lemona – Balti regioonis liidripositsioonil olev rahvusvaheline ettevõte, mille põhilised tegevusalad on mitmesuguste elektroonikakomponentide, tööriistade materjalide ning nutikate kodu- ja ärilahenduste hulgi- ja jaekaubandus.

1992 aastal asutatud ettevõte laieneb kiiresti – 1995 aastal avati esimene müügiosakond Kaunases, aga järgneva kümne aasta jooksul avasid uksed veel neli: kaks Vilniuses ja üks Klaipedas ning üks Šiauliais. Ettevõtte edukas tegevus lõi soodsad tingimused laienemiseks teistesse riikidesse – 2007 aastal asutati Lätis tütarettevõte ja esindus Riias. 2015 aastal alustati tegevust Eestis, asutati teine tütarettevõtte ja avati hulgikaubandusosakond. 2018 aastal avati Kaunases kaasaegne keskladu, milles juurutati laojuhtimissüsteem WMS-SVS VISION.

Näidata rohkem
LEEDU
  • 5 KAUPLUST, 3 nendest on kaasaegsed iseteenindusosakonnad;
  • 5 hulgikaubandus allüksust;
  • www.lemona.lt
  • Kaasaegne 1200 kv.m. ladu WMS-SVS VISION juhtimissüsteemiga.
LÄTI
  • Kaasaegne iseteeninduskauplus;
  • Hulgikaubandusosakond;
  • www.lemona.lv
EESTI
  • Hulgikaubandusosakond;
  • www.lemona.ee

MEID USALDAVAD

TARNIJAD

Lemona´t usaldavad rohkem kui 300 tarnijat kogu maailmast

KLIENDID

ME LOOME INNOVATSIOONE

Me aitame kaasa innovatiivsetele projektidele.

Uuenes LEMONA electronics allüksus Klaipedas!

Kauplus on rekonstrueeritud LEMONA electronics kaupluste uue kontseptsiooni alusel. Nüüdsest võivad Klaipeda elanikud leida vajaliku kauba ja osta veel kiiremini ja mugavamalt.

Architekt Marius Ščerbinskise projekt „Matrix“

LED ribadest koostatud valgusinstallatsioon, mis on ühendatud keskkonnale reageerivate anduritega või muude seadmetega (informatsioonisüsteemid, muusikainstrumendid), süttib üha uutes värvides ja võimaldab muuta ruumi valgustust vastavalt vajadusele, näidata kunstipäraseid valguskompositsioone.

Helendavad kasteheinad – Leedu kultuuripealinna Klaipeda pidulik aktsent.

50 valguskunstniku Linas Kutavičiuse loodud 3-6 meetrist kiirgavat kasteheina, mida kandvad vabatahtlikud avasid Klaipedas Kultuuripealinna üritusi.

„Švyturio arena“ reklaamstendid

Reklaamstendid, kus kasutatakse Akto LED mooduleid.

TVC mobiilne telejaam

Üks kaasaegsemaid ja kallimaid mobiilseid telejaamu Euroopas, mis koosneb mitmest vedukist, kus töötavad 16 inimest ja transleeritakse pilti kuni 24-st kaamerast.

Druskininkai „Like“ märk.

Suurim „Like“ märk maailmas, mille kõrgus on 8,8 m, laius - 10 m. See märk paikneb Druskininkai "Snow Arena" fassaadil, 50 m kõrgusel.

Grupi „Happyendless“ loodud elektrooniline süntesaator

Elektrooniline süntesaator on muusikute sõnul eriti keeruline seade, aga maailmas võib leida vaid mõned selle analoogid.

Eventus Group (Jonely)

Innovatiivsed arendavad mänguasjad, ette nähtud loovuse arendamiseks.

LituanicaSAT-1 – esimene Leedu satelliit

Satelliit, mille lõid NanoAvionika ja Vilniuse Ülikooli teadurid.

TÖÖTAJAD – MEIE TUGEVUS

Me oleme erinevad ja individuaalsed, kuid tegutsedes koos ja professionaalselt, oleme edukas ettevõte. Hindame professionaalsust ja loome igaühele tingimused arenemiseks. Sisemised ja välised koolitused, osalemine näitustel, konverentsidel, kogemuste jagamine äripartneritega - selline on meie professionaalsuse kasvu tee! Parimad lahendused leiame koos.Meile on tähtis, et töökeskkond oleks mugav ja harmooniline, aga meie traditsioonilised üritused, sisekonkursid või ühine tegevus peale töötunde pakuks meie elule rohkem värve. Koos ja professionaalselt – on meie väärtused, mida me usume ja jagame sinuga!

Stabiilselt kasvav LEMONA electronics personal

LEMONA ELECTRONIC ÜRITUSED

Lemona päev 2018

Talvepidu 2018

Lemona päev 2017

KARJÄÄR

Saada CV

Huvitab karjäär LEMONA electronics ettevõttes? Saatke meile oma CV!