Estonians

Meist lahemalt

UAB Lemona – Balti regioonis liidripositsioonil olev rahvusvaheline ettevõte, mille põhilised tegevusalad on mitmesuguste elektroonikakomponentide, tööriistade materjalide ning nutikate kodu- ja ärilahenduste hulgi- ja jaekaubandus.

1992 aastal asutatud ettevõte laieneb kiiresti – 1995 aastal avati esimene müügiosakond Kaunases, aga järgneva kümne aasta jooksul avasid uksed veel neli: kaks Vilniuses ja üks Klaipedas ning üks Šiauliais. Ettevõtte edukas tegevus lõi soodsad tingimused laienemiseks teistesse riikidesse – 2007 aastal asutati Lätis tütarettevõte ja esindus Riias. 2015 aastal alustati tegevust Eestis, asutati teine tütarettevõtte ja avati hulgikaubandusosakond. 2018 aastal avati Kaunases kaasaegne keskladu, milles juurutati laojuhtimissüsteem WMS-SVS VISION.

Kiire ja operatiivse kaupade kohaletoimetamise tagab kesklaos hoitav suur, rohkem kui 10 000 erinevast artiklist koosnev kaubatagavara. Kauaaegne ja järjepidev töö ning suurepärased kaubandussuhted partneritega kogu maailmast võimaldavad tellida rohkem kui viis miljonit erineva kaubanimetust.

Sortimendi laienedes ja nõudluse kasvades hakkas UAB Lemona töötama juriidiliste isikutega, tarnima komponente ja materjale toodete jaoks. B2B ning hulgikaubanduse kanali arenedes saavutas hulgikaubanduse maht kiiresti jaekaubanduse mahu ja ületas seda.

Äriühingu veebikauplus www.lemona.lt tegutseb edukalt juba üle 15 aasta ja oli üks esimesi veebikauplusi Leedus. Elektroonilise äri kanal ulatub klientideni seal, kus puuduvad füüsilised kauplused, tugevdades sel viisil jaekaubanduskanalit. Ühendades elektroonilise äri kanali hulgikaubanduse klientide vajadustega, muutus neil tellimuste esitamine palju lihtsamaks.
 

lemona logo
Reguleerimisala Elektrooniliste komponentide, tööriistade, materjalide hulgi- ja jaekaubandus.
Asutatud 1992 m., Kaunas
Peakontor S. Raštikio g. 26, Kaunas 50130
Peadirektor Andrius Zareckis
Sissetulek 17 mln. Eur.
Töötajad 160
Esindused 7
Osakonnad Leedu, Läti, Eesti
Veebisait www.lemona.ee
  • Hulgikaubandusosakond
  • www.lemona.ee

Meid Usaldavad

Lemona´t usaldavad rohkem kui 300 tarnijat kogu maailmast

knipex
hm
csb
arduino
3m
mean well
aktoled
duracell
raspberry

Kliendid

admen
adax
akis technologies
autogedas
autoaibe
avitela
comri
barduva
ekspla

Töötajad – meie tugevus

Me oleme erinevad ja individuaalsed, kuid tegutsedes koos ja professionaalselt, oleme edukas ettevõte. Hindame professionaalsust ja loome igaühele tingimused arenemiseks. Sisemised ja välised koolitused, osalemine näitustel, konverentsidel, kogemuste jagamine äripartneritega - selline on meie professionaalsuse kasvu tee! Parimad lahendused leiame koos.Meile on tähtis, et töökeskkond oleks mugav ja harmooniline, aga meie traditsioonilised üritused, sisekonkursid või ühine tegevus peale töötunde pakuks meie elule rohkem värve. Koos ja professionaalselt – on meie väärtused, mida me usume ja jagame sinuga!


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]