Tootekood: ESK105M100AC3FA
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
Bränd
Rohkem sarnaseid tooteid
Hinnapiirid
KogusHind KM-ga (tk)
1-499
B2B
Min. kogus: 10
Mitmekordsus: 10
Kokku:
1.00
2026-05-20 Kui tellite praegu on eeldatav kohaletoimetamise kuupäev
Kättetoimetamise tähtajad
Saadaval4711 tk
Kauba kirjeldus
CAP, 1┬╡F, 100V, 20%
U-1377448
Bränd
NomNr
ESK105M100AC3FA
Tarnija toote kirjeldus
CAP, 1┬╡F, 100V, 20%; Capacitance:1┬╡F; Voltage Rating:100V; Product Range:ESK Series; Capacitance Tolerance:┬▒ 20%; Capacitor Terminals:Radial Leaded; Diameter:5mm; Lead Spacing:2mm; Height:11mm; Operating Temperature Min: