🕑 23.02.2024 meil on lühendatud tööpäev. Kontor on avatud 9.00-14.00
🕑 23.02.2024 meil on lühendatud tööpäev. Kontor on avatud 9.00-14.00

Enamik juhtmeta WiFi-kaameraid kuni -40%

Valvekaamerad tagavad turvalisuse ja võimaldavad viibida mitmes kohas korraga. Paljud inimesed muretsevad oma kodu järelvalveta jätmise pärast, kui nad lahkuvad tööle või mõneks päevaks ära. Vargusi, vara kahjustamist või lihtsalt soovimatute inimeste soovimatuid külaskäike saab hõlpsasti ära hoida, paigaldades majja valvekaamera. Kaasaegsed kaamerad ei vaja enam tervet meeskonda tehnikuid ja fassaadi lõhkuvaid juhtmeid. Juhtmeta, Wi-Fi-toega väikeseid, kuid mitmekülgsed turvaseadmed saab paigaldada minutitega ja need kaitsevad teid aastaid. Seepärast kutsub LEMONA electronics teid üles uuendama oma kodu, aiamaja või garaaži turvalahendusi. Osta terve kuu jooksul, 26. jaanuarist kuni 26. veebruarini, laiast valikust traadita Wi-Fi kaameraid -40% allahindlusega!

 

NOUSi, SONOFFi, WOOXi ja EZVIZi valvekaameraid saab kasutada maja ümber toimuva tegevuse salvestamiseks, kui kedagi ei ole kodus, või majasiseseks hoolduseks. Kahepoolse helisignaaliga kaamerad võimaldavad mitte ainult jälgida, vaid ka kaugelt rääkida kodukaaslaste või lemmikloomadega, samas kui öine nägemine sobib ideaalselt lapse toa jälgimiseks.

Lai valik turvakaameraid ootab teid LEMONA electrinicsis ja selle eesmärk on muuta teie kodu veelgi mugavamaks.


Juhtmeta WiFi-kaameraid kuni -40%:


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]