📦 Tähelepanu! Võimalikud viivitused tellimuste täitmisel. Rohkem infot
📦 Tähelepanu! Võimalikud viivitused tellimuste täitmisel. Rohkem infot
Estonians

Fiberlogy 3D plastik -15%!

Oled 3D printimise fänn? Siis ilmselt tead juba suurepäraseid FIBERLOGY printimismaterjale ja kui ei, saad 05.12–27.12 neid osta ning järele proovida koguni -15% allahindlusega! FIBERLOGY laia valikut on hakanud armastama nii professionaalid, loojad kui ka isegi algajad. Aastatepikkune kogemus ja soov pakkuda klientidele aina rohkem valikuvõimalusi tähendab, et see tootja toob pidevalt turule üllatavaid, teistsuguseid ja veelgi laiemalt rakendatavaid printimisplaste.

Üks FIBERLOGY värskemaid uuendusi on FiberSmooth materjal dekoratiivesemete printimiseks. Selle 3D-plasti ainulaadne omadus ja suurim eelis on prinditud esemete lihtsa kaunistamise võimalus isopropüülalkoholi (IPA) abil. Tänu sellele kleepuvad prinditavad kihid üksteisega veelgi paremini ning toode omandab läikiva, portselanilaadse pinna. FIBERLOGY FiberSmooth plasti müüakse koguni 5 erinevas värvitoonis, seega meeldib see eriti neile, kes armastavad printida erinevaid dekoratiiv- või isegi pühadekaunistusi, kõrvarõngaid, ehteid või erinevaid kostüümide detaile ja mänguasju.

05.12–27.12 on LEMONA electronics füüsilistes kauplustes ja veebist ostes kogu FIBERLOGY valikule koguni -15% allahindlus – suurepärane võimalus täiendada oma varusid või proovida midagi uut.


Fiberlogy tooted -15% allahindlusega:


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]