381 000 toodet, mida müüakse & ja eBay's. Uuri rohkem
Estonians

Ideaalne välisvalgustus LED line PRIME CAMINO valgustitega

Uus LED sari PRIME "CAMINO" on ideaalne valgustuslahendus tänavatele ja parkidesse
Neile, kes otsivad ökonoomset ja tõhusat valguslahendust suurtele väliruumidele, pakub LED sari PRIME ülikvaliteetseid CAMINO tänavavalgusteid. Ideaalne mitte ainult tänavate, vaid ka parkide, parklate, väljakute ja muude suurte õuealade valgustamiseks, CAMINO-l on isegi mitu funktsiooni, mis on valgustuse jaoks eriti olulised ja on äärmiselt atraktiivne võimalus uute alade industrialiseerimiseks.

Energiasäästu
CAMINO tänavavalgustitel on erakordne valgusefektiivsus 140 lm/W, mis ei garanteeri mitte ainult suurepärase valgustuse ja olulise energiasäästu, vaid vähendab ka kulusid. Nendest tuledest võib saada investeering efektiivsusesse elektritarbimisega seotud kulude vähendamisel.

Usaldusväärsete tootjate komponendid
"CAMINO" lampides on kasutatud ülimalt töökindlaid kaubamärke LUMILEDS LED-e – see tagab usaldusväärse ja kauakestva valgustuse. Lambi eluiga on märgitud L70B50 - 100 000 h. See tähendab, et pärast teatud tööperioodi jätkab vähemalt 50% valgusti dioodide sära heledusega, mis on vähemalt 70% algväärtusest.

Ohutu ja hooldusvaba kasutamine
Tänavavalgustite sarjal CAMINO on 10 kV liigpingekaitse, tänu millele on lambid kaitstud äkiliste voolupingete eest, vajavad vähe hooldust ja neid iseloomustab väike komponentide vahetusvajadus.

Paigaldusvõimalused, mis kohanduvad kliendi vajadustega
"CAMINO" line lampe iseloomustab lihtne ja paindlik paigaldus, andes võimaluse lampi kallutada +/- 15 kraadise nurga all või paigaldada 90 kraadise nurga all.
T2M-objektiiv tagab tänavavalgustuse jaoks optimaalse valgustusnurga 150 × 110 kraadi. Tänu sellele funktsioonile saab CAMINO valgusteid ideaalselt kohandada konkreetsete keskkonnatingimustega.

Pikk garantiiaeg
"CAMINO" lampidel on 5-aastane garantii, seega saate pikka aega nautida veatut valgustust.

Suurepärane hind
Selle sarja lambid on valmistatud kvaliteetsetest komponentidest, lisaks on karastatud klaasist hajuti ja valatud alumiiniumkorpus, seega paistab see sarnaste parameetritega välisvalgustite hulgast tõesti välja palju soodsama hinnaga.

 

CAMINO tehnilised parameetrid:
Võimsus: 50W/ 100W/ 150W/ 200W
Valgusvoog: 140 lm/W
Brändi valgusallikas SMD LED 2835 tunnustatud tootjalt LUMILEDS
L70B50 – 100 000 h
Kaitseklass: IP66
Värvitemperatuur: 4000K
T2M objektiiv tagab 150×110° valgustusnurga
Korpus: valatud alumiinium
Hajuti: karastatud klaas
Paigaldusnurk: +/- 15 kraadi ja 90 kraadi
5 aastat garantiid


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]