381 000 products sold on & & eBay. Find out more
Estonians

JSC "Lemona" kolib oma kesklao uude asukohta

Tähtis sõnum! Meil on hea meel Teile teatada, et LEMONA electronics pealaos ja garantiiteeninduses on toimunud oluline muudatus –  nimelt kolimine uude asukohta. See pole mitte ainult samm edasi meie igapäevatoimingutes, vaid ka meie klientide mugavuse ja rahulolu tagamiseks.

Ootame Teid liituma LEMONA electronics teekonna põneva etapiga!  Vabandame võimalike saadetiste hilinemiste või tarneprobleemide pärast aprilli- maikuus seoses lao ja garantiiteeninduse ümberkolimisega. Praegu võivad tellimused saabuda mitmes osas või isegi erinevatel aegadel. Täname mõistva suhtumise eest.

Kõik saadetised tuleb saata uuele aadressile:

  • Kesklattu alates 02.04.2024
  • Garantiiteenindusse alates 20.04.2024

Kuidas meid leida? Alates 02.04.2024 kolib LEMONA electronics pealadu ja
garantiiteenindusosakond (alates 20.04.2024)  aadressile Gamybos tn. 6, Ramučiai, LT-54468 Kaunase rajoon, FEZ-i (vabamajandustsooni) territooriumile.

Uutes laoruumides vali:
- kauba vastuvõtu ramp nr. 9
- kaubale järeletulemiseks kaldtee nr. 10

Meie uue lao eelised:

  1. Lihtne leida: JSC „Lemona“ pealadu kolib Kaunase vabamajandustsooni, aadressil Gamybos tn. 6, Ramučiai, LT-54468, Kaunase rajoon. Ühtlasi hakkab nendes ruumides asuma ka garantiiteenindusosakond.
  2. 1,7 korda suurem mahutavus: Uus ladu on isegi 864 ruutmeetri võrra suurem. See tähendab rohkem ruumi, rohkem tooteid ja kiiremat teenindust.
  3.  Tõhusamad protsessid: suurem tööruum võimaldab meil rakendada uusi tõhusaid protsesse, mis varem olid võimatud. See tähendab suuremat tootlikkust ja teie tellimuste kiiremat täitmist.

Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]