381 000 products sold on & & eBay. Find out more
Estonians

Kaasaegne koduvalgustus DesignLight RELING seeria LED lampidega

DesignLight teeb koostööd mitme tuntud mööblitootjaga, seega on tal hea ülevaade nii kaasaegsetest suundadest kui ka lahendustest, mis võivad elu mugavamaks muuta. Valgustuslahendusi ja nutikaid koduseadmeid pakkuv tootja tutvustab mitmeid uudistooteid, mis sobivad eriti hästi garderoobide, kappide ja köögikappide valgustamiseks.

LED-valgustus kapis on praegu kõige populaarsem koduse sisekujunduse lahendus. DesignLight tutvustas Relingi liini, mis asendab tavalised riidepuud sisseehitatud LED-tuledega ja sensoriga, mis saab töötada kuni 1,5 m kaugusel.

"Reling Plus PIR" on ümmargune riidepuu tõhusa valgustusega kuni 2835 LEDi ja nutika liikumisanduriga. See on kaasaegne LED-valgustus kõigile, kes hindavad kvaliteeti, usaldusväärsust ja mugavust igapäevaelus. Lindil on nutikas liikumisandur, mis lülitab valguse sisse, kui tuvastab kasutaja 1,5 m raadiuses, ja lülitab selle välja umbes 35 sekundit pärast kasutaja tuvastusväljalt lahkumist.

"Reling Slim PIR" on ristkülikukujuline riidepuu kappidele ja garderoobidele, millel on samad omadused, kuid õhem, vaid 10 mm laiune.

DesignLighti uuenduste hulgas on äärmiselt lihtsalt paigaldatav LED-valgus "Polarus P" köögikappide või kappide sahtlite automaatseks valgustamiseks. Tänu nutikale andurile süttib sahtel kohe, kui see avatakse ja valgustus lülitub välja, kui see suletakse.

Kõiki neid valgusteid saab tellida erinevates värvitoonides, valides difuuseri tüübi ja dioodide värvi ning kliendi valitud pikkuse. Kui olete huvitatud sellest valgustuslahendusest, soovite rohkem teada saada või konsulteerida individuaalse lahenduse osas - võtke ühendust: [email protected].


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]