214 000 toodet, mida müüakse & ja eBay's. Uuri rohkem

KEMOT UPSi reservtoiteallikad

Kaasaegsed kodud on täis erinevaid seadmeid, mis kasutavad elektrit. Kui mõnda neist ei mõjuta ootamatu elektrikatkestus, siis teisi võivad mõjutada tekitades mitmesuguseid häireid või isegi täieliku kahjustuse. See probleem on eriti terav külmal aastaajal, kui esineb ootamatuid elektrikatkestusi, sest kodukütte katkemine mõjutab mitte ainult tundlikke kütteseadmeid, vaid ka meie elukvaliteeti. 

KEMOTi kaubamärgiga reservtoiteallikad (UPS) pakuvad taskukohast ja kättesaadavat lahendust nendele probleemidele - elektrivõrgu rikke korral tagab KEMOTi sisseehitatud akulaadijaga toiteallikas varutoite, et tagada seadmete katkematu töö. Lisaks kütteseadme varutoitele saab neid toiteallikaid kasutada ka muude oluliste kodumasinate toiteks. 

KEMOTi puhta siinuslaine invertereid saab kasutada varutoiteallikana sellistele seadmetele nagu: 

  • keskküttesüsteem,

  • katlad, 

  • televiisorid, 

  • külmikud, 

  • induktsioonpliidid,

  • elektrilised ventilaatorid, 

  • kontoritehnika jne.

Neil on lai sisendpinge vahemik, kõrge väljundpinge täpsus ja võime reguleerida pinget. Neil on ka mõned olulised sisseehitatud kaitsed ülekoormuse, lühise, ülepinge, alapinge ja ülekuumenemise vastu. 

KEMOTi tootevalikus on saadaval mitut tüüpi toiteallikad: 

  • mobiilsed reservtoiteallikad 

  • statsionaarsed reservtoiteallikad

  • statsionaarsed reservtoiteallikad koos päikesepaneelide ühendamisega - lisavõimalus päikesepaneelide ühendamiseks annab veelgi suurema kindluse, et teil ei jää kunagi toide otsa. Päikesepaneelide kasutamine on üks parimaid viise raha säästmiseks. 

Kui te ei ole kindel, kas teie vajadustele vastab kõige paremini mobiilne või statsionaarne seade, või kui teil on muid küsimusi, siis LEMONA electronics eksperdid vastavad neile hea meelega ja aitavad teil valida õige reservtoiteallika. 


Kaasaskantavad varutoiteallikad


Statsionaarsed varutoiteallikad


Statsionaarsed varutoiteallikad päikesepatarei ühendusega


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]

Pange tähele, et see veebisait kasutab küpsiseid sisu isikupärastamiseks, reklaamimiseks ja liikluse analüüsimiseks. Lisateabe saamiseks vaadake: Privaatsuseeskirjad