🕑 23.02.2024 meil on lühendatud tööpäev. Kontor on avatud 9.00-14.00
🕑 23.02.2024 meil on lühendatud tööpäev. Kontor on avatud 9.00-14.00

LED POL - uuenduslikud ja energiasäästlikud LED-valgustid!

LED POL on firma, mis toodab uuenduslikke ja energiasäästlikke LED-valgusteid, ribavalgusteid ja tarvikuid erinevate ruumide valgustamiseks. Äärmiselt laia tootevalikuga LED POL pakub valguslahendusi, mis sobivad nii väikestele eramutele kui ka avaratele ladudele või objektidele.

Firma asutati 2006. aastal Bielsko-Biala piirkonnas ja veidi vähem kui kahe aastakümnega on muutunud väga edukaks tootjaks, mis müüb oma tooteid paljudes Euroopa riikides. LED POLi edu saladus on tugev keskendumine ja investeeringud kiiresti muutuvatesse ja ülidünaamilistesse valguslahendustesse. Nüüdisaegse elustiili ja äri nõudmistest igati lähtuv LED POL on pälvinud paljude klientide tunnustuse kui professionaalsete, ökonoomsete ja keskkonnasõbralike toodete tarnija.


Välisvalgustus

Väljas kasutamiseks mõeldud LED-valgustid on ideaalne valik hoonete, aedade või avalike ruumide välisilme valgustamiseks nii turvalisuse kui ka stiili eesmärgil. Neid valguslahendusi – sageli jagatud kahte suurde tooterühma: LED-prožektorid ja aiavalgustid – saavad kasutada ka reklaamiprofessionaalid. Võimalus valida eri võimsusega valgusteid koos tugeva valguse ja madala hinna garantiiga muudab LED POLi välisvalgustuslahendused üheks mitmekülgsemaks ja eelistatumaks nii kodufassaadi või sissesõidutee kui ka erinevate parkide, väljakute ja tänavate valgustamiseks lihtsal ja säästval viisil.

LED POLi välisvalgustite ja tarvikute valikus on:

  • Seinale paigaldatavad välisvalgustid
  • FALENA - mattmustad valgustid, mis sobivad ideaalselt nüüdisaegsete fassaadide valgustamiseks.
  • DELTA, JAVA, LIMA, NYX seeria, nagu ka paljud teised maja fassaadi seinale paigaldatavad valgustid, suudavad töötada eri võimsuse ja värviga lampidega, mistõttu kohandub valgusti maksimaalselt hoone stiiliga ja kliendi vajadustega.
  • Riputatavad välisvalgustid
  • Integreeritud välisvalgustid
  • Dekoratiivsed süvisvalgustid päikesepatareiga on üks populaarsemaid trende, mis aitab ka energiat säästa ja kulusid vähendada.
  • Märgutuled
  • Mobiilsed valgustuslahendused garaažide, ehitusplatside ja muude töökohtade valgustamiseks mobiilse halogeenprožektoriga.


LED POL LED-valgustid


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]