📦 Tähelepanu! Võimalikud viivitused tellimuste täitmisel. Rohkem infot
📦 Tähelepanu! Võimalikud viivitused tellimuste täitmisel. Rohkem infot
Estonians

Lemona.ee on uuendatud!Lemona.ee - mugav ja kiire. Proovige järele - teile see meeldib

 

 1. Uuendatud disain
  Meil on hea meel tutvustada uut e-kirja kujundust ja ülesehitust. Pood, kus nii amatöörid kui ka professionaalid vajaliku kauba leiavad. Elektroonikakomponente, robootikat ja koduelektroonika tooteid leiate senisest kergemini. Uus välimus - uued võimalused. Ja see on alles algus, tulevikus leiate värskendusi, mis hõlbustavad veelgi ostlemist lemona.ee e-poes.

 2. Kohandatud mobiilseadmete jaoks
  Uus lemona.ee veebisait on kohandatud nutiseadmete jaoks, nii et saate osta otse oma nutitelefoni ekraanil. Looge oma mobiiltelefonis link ja teid viiakse ühe nupuvajutusega uuele lehele!

 3. Uus registreerimis- / ostuprotsess
  Uus veebisait paistab silma radikaalselt uuendatud registreerimis- ja sisselogimisprotsessiga. Uus kontohaldus võimaldab teil ka meeldivad üksused meelde jätta ja salvestada. Kas teile ei meeldi registreerida? Meil on teile suurepäraseid uudiseid! Nüüd saate lehel lemona.ee sisseoste teha ilma registreerumiseta!

 4. Uus kategooria puu
  Proovige uut e-poe kujundust ja kategooriapuud. Lehe sirvimine on muutunud palju kiiremaks, mugavamaks ja mis peamine - lihtsamaks. Oleme laiendanud otsingumootori võimalusi, nii et saate hõlpsasti leida tellitud kaubad, lisaks näete ülejäänud kaupu kauplustes ja laos.

Lemona.ee - muudatused, mis muudavad e-poes ostlemise nauditavaks.
Lemona Electronics soovitab


Kõige populaarsem kaup


Soodustus


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]