381 000 toodet, mida müüakse & ja eBay's. Uuri rohkem

NOUSiga kodu nutikaks muutmine on lihtne!

nous smark home products

NOUS on nutikaid kodumasinaid tootev kaubamärk. Nutikodu lülitite, andurite, samuti turvakaamerate ja valgustustoodete tootmisega pakub ettevõte kõigile võimalust luua moodsat, mugavat ja turvalist kodu ilma suurema vaeva ning investeeringuteta.

Smart Home on süsteemi, mis võimaldab juhtida kodumasinaid, valgustust, kütte-, turva- ja muid süsteeme, kasutades nutitelefoni installitud rakendust TUYA / Smart Life või hääljuhtimisega Google Home Assistanti või Amazon Alexat. Nutisüsteemi seadistamine kodus on äärmiselt lihtne - vaja on ainult internetiühendust ja WiFi-ruuterit. Kõik NOUS tooted ühilduvad Tuya ja Smart Life juhtimisrakendustega, seega on seadmete integreerimine ja juhtimine kohene ning järjepidev, sisaldades endas tohutuid eeliseid - turvalisus, täielik kontroll ja mugavus, mis kaasneb teadmisega, et paljud igapäevamured lahendatakse automaatselt.


Sisse-välja lülitid

Need lülitid on loodud lülitama sisse ja välja uskumatu 3680W võimsusega  kodumasinaid nii käsitsi kui ka automaatselt. Nendega saab teostada kasulikke koduautomaatika protsesse, nagu näiteks:

  • Lülitada välisvalgustus automaatselt sisse päikeseloojangul ja lülitada see automaatselt välja päikesetõusu ajal
  • Avatud esiukse korral lülitada ventilatsionisüsteem ettenähtud ajaks välja
  • Lihtsalt ruumi sisenemisega lülitada sisse soovitud valgusti või nutikas LED-pirn

Ja palju muid nutikaid ülesandeid, mis võivad lihtsustada kodust elu.


Lambipirnid

NOUS-kaubamärk pakub kolme kõige populaarsemat pistikupesaga LED-pirni: E27, E14 ja GU10.

Asendades oma kodus saadaval olevad lambipirnid nende vastu tagate endale jätkuvalt tavalised valged tuled ning lisaks saate osa dünaamilistest RGB värvilistest tuledest, mis pakuvad hubast taustavalgustust või muudavad toa tõeliseks disko tantsulavaks!

Kõiki lambipirne (või nende kobaraid) juhib nutitelefon, seega garanteerime laste huvi pirnide vastu!


Turvakaamerad

NOUS sarja täiendavad kolm nutitelefoniga juhitavat videovalve kaamerat. Nende abil saate jälgida nii magavat beebit reaalajas kui ka välikaamerast oma õueala. Kõikidel kaameratel on öine nägemine, mis tagab ka pimedas eriti ereda pildi.


ZigBee andurid

NOUS-i ja ka teiste tootjate TUYA või Smart Life Systemi poolt juhitavaid tooteid saate juhtide mitte ainult käsitsi või häälega, vaid ka anduritega automatiseeritult. Vahet pole, kas tegemist on lihtsa liigutusega, ukse / akna avamisega või temperatuuri muutususega - kõike saab registreerida ja muuta reaktsiooniks. Näiteks lülitada tuli sisse, kui uks on lahti või lülitada küte sisse, kui ruumi temperatuur langeb alla 10 kraadi.

ZigBee signaalilaiendi kasutamiseks on vajalik WiFi-ga ZigBee liides (lüüs).


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]

Pange tähele, et see veebisait kasutab küpsiseid sisu isikupärastamiseks, reklaamimiseks ja liikluse analüüsimiseks. Lisateabe saamiseks vaadake: Privaatsuseeskirjad