Reservenergiasüsteemid ettevõttele, majale, maakodule

Katkematu elektrivarustuse tagamiseks peame kõrvaldama ettenägematud asjaolud. Katkematu toiteallikas (UPS) on suurepärane valik seadmete tõrgeteta töö tagamiseks ka peamise toiteallika katkemise korral. Õige UPSi valikul ei piisa ainult kandevõime hindamisest. Selleks, et UPS kõige paremini just Sinu vajadustele, pead vastama kolmele võtmeküsimusele:

 1. Mis on maksimaalne koormusvõimsus?
 2. Mis on keskmine võimsus ja kui kaua kulub sellise koormuse säilitamiseks? (Aku mahutavuse nõuded sõltuvad sellest)
 3. Kas elektrikatkestusi esineb sageli? (Kui jah, peab süsteem suutma akusid laadida lühema ajaga)

 

Vastavalt oma funktsionaalsele struktuurile jagunevad varutoiteallikad:

 • mittelineaarne (võrguühenduseta)
 • interaktiivsed
 • lineaarsed (võrguühendusega)

UPSi funktsionaalne struktuur määrab ära selle, kas lühiajalisi elektrikatkestusi esineb ja milliseid võimsusparameetreid kohandatakse.

Tuleb hinnata, kas UPS-i modifitseeritud sinusoidaalne väljundvool on teie seadme toiteks piisav või on vaja sinusoidset väljundvoolu.


UUE PÕLVKONNA UPS MOODULKONSTRUKTSIOONIGA

LEMONA electronicsist saate juba osta FSP nüüdisaegseid, äärmiselt paindlikke ja seetõttu laialdaselt kasutatavaid moodul-UPSe: XMOD ja Mplus.

XMOD

Uue põlvkonna UPSi moodulkonstruktsioon XMOD võimaldab saada soovitud võimsust vahemikus 10 kuni 500 kW, mistõttu saab seda kohandada erinevate lahenduste ja suundadega:

 • pilv,
 • serverid,
 • andmetöötluskeskused,
 • pangad,
 • meditsiiniasutused,
 • tööstusettevõtted.

XMOD UPS on kolmefaasiline katkematu toiteallikas, mis vastab IEC 62040-3 nõuetele ja suudab taluda suuri ülekoormusi. Samuti on selle kasutamine paindlik ja lihtne – nutikad pesad ja ikoonidega värviline LCD-ekraan hõlbustavad seadme paigaldust, kasutust ja hooldust.

Selle UPSi tõhusus on ülikõrge (kuni 99%) ning madal müratase (< 65 dB) muudab ideaalseks selle kasutamise meditsiini-, telekommunikatsiooni- või finantssektoris.

Mplus

UPS Mplus on tõeline võrgutüüpi moodulkonstruktsiooniga topeltmuundamisega  UPS, mille võimsust saab väikeste sammudega suurendada 30 kW-lt 270 kW-ni. Seda moodulkonstruktsiooni kasutatakse toitemoodulites, STSis (staatilise koormuse ümberlülitussüsteem) ja akumoodulites. See lihtsustab kogu seadme hooldust ja võimaldab üksikute moodulite kiiret väljavahetamist.

Mplus on väga töökindel, kui seda kasutada koos varutoiteallikaga ja staatilise lülitiga. Lisaks võimaldab seade paralleelühendust N+1 või N+R võimsuse suurendamiseks ja varunduse tagamiseks.


UPS professionaalsetele süsteemidele

LEMONA electronics pakub toiteallikat professionaalidele, kes kasutavad FSP varutoiteallikaid. Tootja saab pakkuda väga laia valikut toitesüsteeme - 600-50 000VA. LEMONA elektronics tavapakkumisest leiate alati 600-10 000VA, teisi saame kiiresti tellida ja tarnida FSP esindusest Euroopas.


UPS professionaalsetele süsteemidele


Madala võimsusega UPS-id

GREEN CELLi poolt välja töötatud väikese võimsusega seadmed on täiesti piisavad mitteprofessionaalsete ja kodupõhiste süsteemide energiajulgeoleku tagamiseks. See tootja võib pakkuda kohandatud seadmeid (600-3000VA).


Madala võimsusega ups-id
UPS-id koduseks kasutamiseks

Koduküttesüsteemide ja muude võrguga töötavate seadmete tõrgeteta ja katkematu töö saate usaldada KEMOT toodetele. Need süsteemid ei vaja väga suurt võimsust, seega suudavad KEMOTi pakutavad 300 - 1800W tooted rahuldada kõik vajadused ja tagada tõrgeteta töö.


Ups-id koduseks kasutamiseks


UPS akud

UPSi toite salvestamiseks on vaja akusid. LEMONA electronics poodides leiad erineva võimsusega plii AGM ja plii geel tüüpi akusid. Kui sa ei leia sobivat või meil ei ole seda hetkel laos, võta ühendust konsultandiga ja proovime selle sulle esimesel võimalusel kohale toimetada või pakume sulle sarnast valikut.

Hetkel laos olevate akude valikut saad vaadata siit:


CSB akud

 

NPP akud

Valitud UPS peab vastama sinu seadmete tehnilistele nõuetele ning UPS + seadmete kombinatsioon peab vastama efektiivsuse nõudele koormuse all. Tähelepanu väärivad ka funktsionaalsed nõuded, nagu: hädaolukorra signalisatsioon, sideprotokollid või integreerimise võimalus.

Loodame, et esitatud teave aitab sul valida õige UPS-i ning  võta konsultatsiooni või nõuande saamiseks  meiega ühendust või külasta lähimat LEMONA electronics poodi, kus meie spetsialistid pakuvad hea meelega personaalset konsultatsiooni.


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]