Номер продукта: RB14-PA66-NA
B2B продажи
Мин. кол-во: 100
Кратность заказа: 100
Описание товара
Self-adhesive cable holder; Øbundle : 14mm; polyamide; natural HELLERMANNTYTON
NomNr
RB14-PA66-NA
Описание товара от поставщика
Self-adhesive cable holder; Øbundle : 14mm; polyamide; natural
Полезная информация
Параметры товара поставщика
Product code
RB14-PA66-NA
Body colour
natural
Body material
polyamide
Bundle diameter
14mm
Cable accessories application
Cable P-clips
Length
33.2mm
Manufacturer
HELLERMANNTYTON
Type of cable accessories
Self-adhesive cable holder
Width
16mm