Номер продукта: LC-T3AFG30
НедоступноНедоступно
Описание товара
Laboratory generator: arbitrary, function; 30MHz; LCD TFT 4,3" TELEDYNE LECROY
NomNr
LC-T3AFG30
Описание товара от поставщика
Laboratory generator: arbitrary, function; 30MHz; LCD TFT 4,3"
Полезная информация
Параметры товара поставщика
Product code
LC-T3AFG30
Dimensions
260.3x107.2x295.7mm
Interface
USB
Kind of display used
LCD TFT 4,3"
Kind of modulation
AM
Manufacturer
TELEDYNE LECROY
Maximum waveform frequency
30MHz
Memory record length
16kpts/ch
Number of channels
2
Output parameters
impedance: 50Ω
Sampling
150Msps
Standard equipment
USB cable
Supply voltage
100...240V AC
Supply voltage 400Hz