Номер продукта: SCAPA-2702-19/20RD
КоличествоСтоимость с НДС (шт.)
1-23
Итого:
2.25
2026-05-20 Планируемая доставка, если Вы закажете сейчас
Сроки доставки
НедоступноНедоступно
Описание товара
Tape: electrical insulating; W: 19mm; L: 20m; Thk: 0.13mm; red; 180% SCAPA
NomNr
SCAPA-2702-19/20RD
Описание товара от поставщика
Tape: electrical insulating; W: 19mm; L: 20m; Thk: 0.13mm; red; 180%
Полезная информация
Параметры товара поставщика
Product code
SCAPA-2702-19/20RD
Adhesion to steel
1.8N/cm
Colour
red
Conform to the norm
2000/53/EC (ELV)
Dielectric strength
40kV/mm
Elongation at rupture
180%
Kind of adhesive
caoutchouc
Length
20m
Manufacturer
SCAPA
Operating temperature
-40...105°C
Resistance to
corrosion
Shearing force
25N
Tape application
protection against demage
Tape features
self-extinguishing
Tape material
PVC film
Thickness
0.13mm
Type of tape
electrical insulating
Width
19mm