Номер продукта: 1455T2201RD
Hammond
КоличествоСтоимость с НДС (шт.)
1-4
Доступно9 шт.
Описание товара
Hammond
PCB BOX ENCLOSURE, ALUM, RED
NomNr
1455T2201RD
Описание товара от поставщика
PCB BOX ENCLOSURE, ALUM, RED; Enclosure Type:Small; Enclosure Material:Extruded Aluminium; External Height - Metric:51.5mm; External Width - Metric:165mm; External Depth - Metric:220mm; IP Rating:IP54; Body Colour:Red; N