Номер продукта: TMDP0200
НедоступноНедоступно
Описание товара
PROBE, DIFFERENTIAL, HIGH VOLTAGE 200MHZ
NomNr
TMDP0200
Описание товара от поставщика
PROBE, DIFFERENTIAL, HIGH VOLTAGE 200MHZ; Oscilloscope Probe Function:High-Voltage Differential Probe; Bandwidth:200MHz; Input Voltage Max:750V; Test Probe Attenuation:25:1, 250:1; For Use With:All Makes & Models of Osci