Номер продукта: QUICK-KAP/7550800
Доступно20 шт.
Описание товара
Flexible pipe; for soldering fume absorber; L: 800mm; Øin: 75mm QUICK
NomNr
QUICK-KAP/7550800
Описание товара от поставщика
Flexible pipe; for soldering fume absorber; L: 800mm; Øin: 75mm
Параметры товара поставщика
Product code
QUICK-KAP/7550800
Supplier's product code
QUICK-KAP/7550800
Product ID
U-1882806
Applications of soldering equipment
for soldering fume absorber
Input diameter
75mm
Length
0.8m
Manufacturer
QUICK
Output diameter
50mm