Номер продукта: TT60N16SOFHPSA1
INFINEON
КоличествоСтоимость с НДС (шт.)
1-4
НедоступноНедоступно
Описание товара
INFINEON
THYRISTOR MODULE, 1.6KV, 55A
NomNr
TT60N16SOFHPSA1
Описание товара от поставщика
THYRISTOR MODULE, 1.6KV, 55A; SCR Module Type:Series Connected - SCR / Diode; Peak Repetitive Off-State Voltage, Vdrm:1.6kV; Gate Trigger Current Max, Igt:100mA; Current It av:55A; On State RMS Current IT(rms):90A; Peak