Номер продукта: SN312-3/10/3.0B
КоличествоСтоимость с НДС (шт.)
1-9
Доступно450 шт.
Описание товара
Cable; 3x1mm2; PVC; 3m; black; 10A; 250V; Core: Cu LIAN DUNG
NomNr
SN312-3/10/3.0B
Описание товара от поставщика
Cable; 3x1mm2; PVC; 3m; black; 10A; 250V; Core: Cu
Полезная информация
Параметры товара поставщика
Product code
SN312-3/10/3.0B
Application
for computer
Cable length
3m
Cable structure
3x1mm<sup>2</sup>
Cable/adapter structure
CEE 7/7 (E/F) plug angled
Caution!
Product for professionals only, not intended for consumers
Connector variant
UNI-Schuko plug
Core section
1mm<sup>2</sup>
Insulation colour
black
Kind of core
Cu
Kind of wire
H05VV-F
Manufacturer
LIAN DUNG
Max. operating current
10A
Number of cores
3
Rated voltage
0.25kV