381 000 products sold on & & eBay. Find out more
Estonians

Stiili ja funktsionaalsuse harmoonia LED line FLAMINGO välituledega 

LEMONA electronics esitleb "FLAMINGO" välisvalgusteid - universaalset lahendust erinevate väliruumide valgustamiseks. Need tuled sobivad suurepäraselt teede, parkide, parklate või hoovide valgustamiseks.

Paigaldamise mitmekülgsus annab sellele lambisarjale lisafunktsionaalsust ning ainulaadne õhuke kuju lisab valgustatud ruumile esteetilist atraktiivsust. "FLAMINGO" lampi saab paigaldada vardale või otse seinale võimalusega reguleerida lampi +/- 15 kraadise nurga alla või paigaldada 90 kraadise nurga alla.

Suure keskkonnamõju (IP6, IK08 vastupidavus) tagamiseks on FLAMINGO valgustites kasutatus alumiiniumkorpust, omab H05RN-F toitejuhet ning suudab pakkuda äärmiselt eredat ja loomulikku (4000K) valgustust isegi 140 x 70 kraadise nurga all. 

Parima valgustuse ja lambi pika tööea tagamine on Teie eesmärgi saavutamiseks õige valik. Valida saab 30, 50 ja 100 W "FLAMINGO" lampide vahel.

Välilambid "FLAMINGO" on kauakestevad, vastupidavad, funktsionaalsed ja esteetiliselt ilus lahendus erinevatesse avatud ruumidesse. Kui olete sellest valgustuslahendusest huvitatud või kui Teil on täiendavaid küsimusi, võtke ühendust oma kliendihalduri või LEMONA electronics spetsialistidega – vastame ja nõustame Teid meeleldi, valimaks parima valgusti just Teie vajadustele kõige paremini vastava.


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]