📦 Tähelepanu! Võimalikud viivitused tellimuste täitmisel. Rohkem infot
📦 Tähelepanu! Võimalikud viivitused tellimuste täitmisel. Rohkem infot
Estonians

Täiuslik valgus algusest lõpuni

LED-riba valgustus oli ja on väga populaarne viis soovitud atmosfääri loomiseks ruumides, see rõhutab mööbli kontuure ning toob valguse nii vannituppa kui hotellikoridori. LED on sellise populaarsuse saavutanud tänu dioodide erakordsele pikaealisusele, universaalsele rakendusele ja pealetükkimatule, kuid piisavalt eredale valgusele, kuid üks traditsiooniliste SMD LED-dioodide probleem ärritas paljusid – ebaühtlane ehk "täpiline" valgus, mis on põhjustatud valguskristallide paiknemisest ühes dioodis.

COB LED võib pakkuda täiesti ühtlast, täppideta ja naturaalsele valgusele lähedasemat valgustust. Päikesevalgusel on inimsilma jaoks kõrgeim ja kõige naturaalsem värviedastusindeks (CRI), mis ulatub 100-ni. COB LED ei jää päikesest eriti palju maha – selle CRI on üle 90, nii et nende LED-ribadega valgustatud objektide värvid näevad välja äärmiselt loomutruud. 

COB LED ribad sobivad ideaalselt mööbli, nagu köögikappide, mitmesuguste riiulite jms valgustamiseks, vähem kogu toa jaoks, kuna valgus ei ole eriti intensiivne.


Mis on COB LED?

COB või Chip on Board on (ahelad otse alusplaadil) on LED-riba tüüp, milles traditsioonilise meetodi asemel, kui valguskristallid paiknevad ühes, teistest plastikuga eraldatud dioodis, siis COB valguskristallid kinnitatakse alusplaadile üksteise kõrvale ja  valatakse üle elastse luminofoorikihiga. Nii saadakse ühtlane täppideta valgus, mis isegi mati hajutiga kaetult jääb ideaalselt ühtlaseks kogu pinna ulatuses.

 

COB LED eelised:

  • Ühtlane, täppideta valgus
  • Kõrge värviedastusindeks (CRI>90)
  • Lai valgustusnurk 180° 
  • 110 lm/W ulatuv valgusviljakus
  • Väiksem pingelang (10 mm PCB)


Valget värvi COB LED-ribad


Värvilised COB LED-ribad


Hermeetilised COB LED-ribad


COB LED-ribade ühendused


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]