TELTONIKA laadimisjaamad on juba kohal!

Elektriautode (EV) hoogsalt kasvava populaarsuse tingimustes on tõepoolest tähtis omada kvaliteetset, kiiret, ja mis peamine, jõukohast laadijat. Just taoliseid lahendusi pakub TELTONIKA, mille laadimisjaamad on nüüdsest olemas ka LEMONA electronics kauplustes.

TELTONIKA — globaalne tehnoloogiline firma, mis erineb teistest paindlike ja innovatiivsete lahenduste, kiiruse ja efektiivsuse poolest. TeltoCharge EV toodetud laadimisseadmed on täielikult kohandatud kaasaegse eluga: lihtsad kasutuses ja seadmestuses, laevad äärmiselt kiiresti elektrisõidukeid, intellektuaalne juhtimine aga lubab protsessi täielikult kontrolli all hoida ning paremini aega ja kulusid planeerida.  

TeltoCharge pole ainult esteetiline: seda on kerge integreerida kaasaegsesse interjööri ning samas on see ka äärmiselt kvaliteetne toode, mis võib laitmatult ja kindlalt töötada isegi rasketes ilmaoludes. Vaatamata väiksele suurusele, on sellel laadimisseadmel vastupidav konstruktsioon ning suudab tagada kuni 22 kW võimsuse. Seda võib kohandada mistahes aku-, elektri- ja voolu lülitatava hübriidelektriautoga.


TELTONIKA laadimisjaamad (kõik elektriautode tooted)


Kui vajate abi teie sõidukile sobilikuma laadimisseadme valikul, võtke meiega ühendust, vastame rõõmuga kõikidele teie küsimustele!  


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]