🕑 23.02.2024 meil on lühendatud tööpäev. Kontor on avatud 9.00-14.00
🕑 23.02.2024 meil on lühendatud tööpäev. Kontor on avatud 9.00-14.00

Uue põlvkonna valgustus - LED line PRIME FUSION lambid

Uus büroode, ladude või äripindade valguslahendused - uuenduslikud, võimsad ja stiilsed LED-sarja PRIME FUSION lambid.

FUSION on lineaarsete valgustite sari, mis tagavad kindla, ühtlase ja täiuslikult hajutatud valguse. Nende lampide unikaalsus on ühtlane ja täiuslikult hajutatud valgus, mis on loodud tänu reguleeritavatele läätsedele ja UGR-kattele. Lisaks on neid lampe lihtne paigaldada ilma peaaegu mingeid tööriistu kasutamata. Erineva pikkuse ja värviga FUSION lampe saab kombineerida ja omavahel ühendada, kohandudes nii iga ruumi esteetiliste ja funktsionaalsete nõuetega.

FUSION tööstuslikud lineaarlambid aitavad Teil luua ainulaadset, võimsat ja täpset valgustust. Neid saab paigaldada otse lakke või riputada komplekti kuuluvate kaablite külge ka suurtesse töö- või konverentsiruumidesse, kus on vajalik ühtlane valgustus. 

FUSION lambid sobivad suurepäraselt ka poodidesse või näiteruumidesse, et juhtida rohkem tähelepanu konkreetsetele toodetele või dekoratiivsetele elementidele. Samuti ühilduvad need Merrytek anduritega, mis aitavad kasutada loomulikku päevavalgust (English Daylight Harvesting) ning optimeerivad seeläbi ladude ja muude suurte ruumide valgustust.

FUSION-lampide peamised omadused:

  • Kasutamise mitmekülgsus: tänu reguleeritavatele läätsedele ja UGR-kattele saate täielikult juhtida valguse nurka ja intensiivsust, et kohaneda iga keskkonnaga;

  • Disaini paindlikkus: valida saab erineva võimsuse, pikkuse ja värviga FUSION-seeria lampe – valida saab vastavalt vajadustele, mitte ruumi suurusele, ühendage ja looge ainulaadseid valguslahendusi;

  • Lihtne paigaldada: komplektis on kahte tüüpi kronsteinid, mis võimaldavad FUSION lineaartulesid mugavalt ühendada peaaegu ilma tööriistadeta, kasutades sisseehitatud pistikuid. See on kiire, lihtne ja töökindel lahendus, mis võimaldab luua ühtseid ja sujuvaid heledaid jooni.

Lineaarvalgustid FUSION on täiustatud LED-valgustussüsteemiga, mis sobib nii unikaalsete valguslahenduste loomiseks suurtesse ruumidesse kui ka neile, kes otsivad intensiivset, kuid ühtlast valgusallikat töö- või äripindadele.

Kui olete sellest valgustuslahendusest huvitatud või Teil on rohkem küsimusi - võtke meiega ühendust e-posti teel [email protected] ja LEMONA elektroonikaspetsialistid annavad hea meelega nõu ja aitavad leida parima variandi.


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]