381 000 products sold on & & eBay. Find out more

Uued tooted 3M tootja valikus

3M on tootja, kes ilmselt ei vaja tutvustamist. Paljusid erinevaid tööstusharusid hõlmav ettevõte toodab kleeplinde, mis on igas kodus, aga ka uuenduslikke elektroonikakomponente ja hoolib isegi meie tervisest. Ettevõtted ei saa sageli uhkustada eduga, mis on saatnud 3M-e, kuid tema sihikindlus viia viivitamatult ellu uusimad teaduslikud arengud aitas tal ronida redeli tippu ja püsida seal aastaid.

Pakkudes pidevalt üha arenenumaid lahendusi, pakkus 3M  mitmeid uusi tooteid 2022. aastal, mida me tahame tutvustada, sest usume, et need tooted on äärmiselt kasulikud garaažis, maja koristamisel sel kevadel ja muidugi professionaalidele, kes vajavad usaldusväärseid ja lihtsaid tööriistu igapäevaseks tööks.


Temflex™ 165 isolatsiooniteip

See on mitmekülgne vinüülist teip, millel on silmapaistev jõudlus kvaliteedi, niiskuse ja ilmastikukindluse osas. Tegemist on polüvinüülkloriidist (PVC) lindiga, mis on mittepõlev ja kohandatav. 3M Temflex 165 kleeplint võib samuti pakkuda suurepärast mehaanilist kaitset, kuigi selle maht on minimaalne.

Peamised omadused:

  • Vastupidav hõõrdumisele, niiskusele, leelistele, lahustitele ja hapetele;
  • Ei ole tuleohtlik ja takistab elektrijuhtide korrosiooni;
  • valmistatud vastupidavast PVC-st;
  • Maksimaalne töötemperatuur kuni 90 °C;
  • Ühildub kummi ja sünteetiliste vuugisegudega.

See 3M isolatsioonilint on saadaval LEMONA electronicsilt musta, rohelise, punase, kollase, kollakas-rohelise ja sinise (paksus 15 mm, pikkus 10 m) ning musta (paksus 19 mm, pikkus 20 m) värvi.Kaitsevahendid töökohal

Virtua™ kaitseprillid

Kaitseprillid on mugava ja ohutu töö oluline osa. 3M Virtua prillid on loodud mitte segama ega takistama, muutes need täiesti ergonoomiliseks. Sellel mudelil on ka poolläbipaistvad küljekatted täiendava kaitse tagamiseks ja kontuuriga ergonoomilised kõrvad, mis tagavad täiusliku sobivuse.

3M Virtua prilliläätsed neelavad kuni 99,9% kahjulikest UVA- ja UVB-kiirtest ilma roosteta või kriimustamata.

 SecureFit™ 200 kaitseprillid

Ülikerged, kuid suudavad pakkuda piisavat kaitset, uuendusliku disainiga, mis kohandub automaatselt kandja pea kujuga. Uus rõhu hajutamise tehnoloogia tagab mugava rõhu ühtlustamise, võimaldades prillidel ise painduda ja reguleeruda.

Need kaitseprillid on kumera kujuga, nii et surve langeb vähem tundlikele piirkondadele teie pea tagaküljel. Nagu Virtua prillid, on ka SecureFit 200 roostevabad, poolläbipaistvad ja kriimustuskindlad, mis muudavad need mitte ainult mugavaks, vaid ka äärmiselt praktiliseks.3M™ PELTOR™ Optime™ I mürasummutavad kõrvaklapid, 27 dB

Nende jaoks, kes töötavad mürarikkas keskkonnas, on kaitsvad kõrvaklapid hädavajalikud, et vältida pöördumatut kuulmiskaotust ja piinavaid peavalusid. 3M on välja töötanud peakomplekti, mis ei tekita isegi pikemaajalisel kandmisel ebamugavustunnet, ei pigista kuskil, vaid tagavad täieliku ohutuse ja ei libise.

Kaasaegsetel 3M Peltor Optime passiivsetel kõrvaklappidel on ainulaadne peapael, mis tagab õige sobivuse, pöördepunktid, mis kohanduvad individuaalse kõrva kujuga, ja kuni 27 dB müra vähendamise efektiivsus (NPP).

 Kõrvatropid 1271

Veel üks ülikerge ja hõlpsasti kasutatav kuulmiskaitse neile, kes töötavad mürarikaste tööriistadega või mürarikkas keskkonnas. "Mudel 1271 kõrvatropid on ühendatud ühendusjuhtmega, nii et need püsivad alati koos ja on käepärases hoiukarbis. Need kõrvatropid on niiskuskindlad ja neid saab korduvalt kasutada.

LEMONA electronics poodides on alati lai valik 3M tooteid. Kui teil on õige kaitsevahendi valikul küsimusi või te pole kindel, millist teipi valida, aitame teil hea meelega ja vastame küsimustele kas e-posti teel [email protected]  või virtuaalselt läbi kodulehe kirjavahetuskeskus lemona.ee.


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]