Estonians

Uued võimalused kõige arenenumate REVOPOINT 3D-skannerite abil!

REVOPOINT pakub taskukohaseid 3D-skanneerimise lahendusi kõigile. Pidevalt tootearendusse investeerides pakub antud tootja turul tipptasemel tehnoloogiatel põhinevaid tooteid, alustades isearendatud mikrostruktureeritud optilistest kiipidest ja lõpetades ülitäpse 3D-nägemise algoritmidega.
Mitmekülgne REVOPOINT´i sari sisaldab ülitäpseid kaasaskantavaid 3D-skannereid, mis vastavad erinevatele vajadustele:

  • "MIRACO" on kõik-ühes seade, mis sobib väikeste ja suurte objektide skaneerimiseks;
  •  "POP" seerias sobivad suure täpsuse ja värvituvastusega 3D-skannerid eriti hästi keskmise suurusega objektide skannimiseks;
  • "MINI" seeria 3D-skannerid võimaldavad jäädvustada ka kõige väiksemaid detaile ja värvimuutusi;
  • "RANGE" seeria skanneritega on lihtne skaneerida ka ülimahukaid objekte nagu mööbel, inimesed või isegi sõidukid;
  • INSPIRE on taskuformaadis 3D-skanner, millel on palju funktsioone.

REVOPOINT "MIRACO" 3D-skanner

Erineva suurusega toodete skanneerimiseks sobiv 3D-skanner, millel on kuni 0,02 mm täpsus ja 0,05 mm eraldusvõime, 8K värvihõive, kiirlaadimine ja pikk skaneerimine (5000 mAh) ning palju muid tõeliselt suurepäraseid funktsioone kõigest 750 g kaaluvas seadmes.
REVOPOINT MIRACO abil on võimalik samal seansil vabalt lülituda kaugrežiimilt lähirežiimi skannimisele, säilitades samas kirurgilist täpsust. Seda on veelgi lihtsam teha, kuna kogu skaneerimisprotsessi saab jälgida väga eredalt 6" puutetundlikult 180° pöördega ekraanilt.
8-tuumaline 2,4 GHz protsessor ja 256 GB kõvaketas võimaldavad jäädvustada kuni 5000 mustvalget, 4000 värvilist (kasutades 16 GB RAM-i MIRACO versiooni) või isegi 10 000 mustvalget, 8000 värvilist pilti (32 GB RAM MIRACO PRO versioon).
MIRACO hea omadus on ka see, et selle 3D-skanneriga jäädvustatud pilte saab ülikiire Wi-Fi 6 ühenduse või USB-C ühenduse abil hõlpsasti teise seadmesse üle kanda.

 

REVOPOINT "POP" 3D-skannerite seeria

Keskmise suurusega objektide skanneerimiseks mõeldud seadmed võivad pakkuda kõrget täpsust, sujuvat tööd ja suurepäraseid värve. REVOPOINT POP seerias: POP 2, varajase POP 3D-skanneri uuendatud versioon ja POP 3, mis tagab ülierksad värvid ja veelgi parema tekstuuri taasesituse.

REVOPOINT „POP 3“

3D-skanner, mida iseloomustab ülikerge ja sujuv protsess ning on kasulik 3D-printimises ja animatsioonis, pöördprojekteerimises ning suudab pakkuda uut lähenemist ka ajalooliste artefaktide uurimises ja meditsiini valdkondades nagu ortopeedia või taastusravi. See kaalub kõigest 190 grammi, seega saate selle endaga kaasa võtta ja kasutada kõikjal, kus seda vajate.
POP 3 aitab ka aega kokkuhoida – sellel pole mitte ainult võime teha kuni 18 kaadrit sekundis (fps), vaid ka ühe võtte täpsus kuni 0,05 mm. Selleks, et POP 3 skanner suudaks pakkuda suuremat täpsust ka distantsilt on tal sisseehitatud IR- ja LED-valgustus, mis võimaldab täpselt jäädvustada detaile isegi kõige kaugemast võttevahemikust (244mm x 180mm).


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]