LEMONA

Värskenda suveks koos LEMONA electronics’iga: tööriistadest vaba aja veetmise vidinateni

Suvi on suurepärane aeg muutusteks. Ükskõik, kas soovite valmistuda eelseisvateks töödeks uuendatud tööriistakastiga või reisida ja pikemalt väljas viibida uute aiavalgustite ja koduturvalahendustega – mis iganes tööd Teid ees ootavad, LEMONA electronics hoolitseb selle eest, et Teil oleks kõik, mida vajate.

Valgustage aed

Välisvalgustid ei tähenda ainult ilu, vaid ka funktsionaalsust. Välisseinavalgustid võivad esile tuua välisdetailid või valgustada maja numbrit, sissepääsu või garaaži. Erinevad vanikud ja muud välisvalgustuse lahendused aitavad luua koosviibimisteks või pidudeks hubase õhkkonna ning pikendavad ka pimedal ajal õues veedetud aega.

Taaselustage oma energia

Kui veedate palju aega õues või Teile meeldib reisida ning Te ei taha tunda, et olete oma seadmete kaablitega "seotud". Kauakestvad akud ja mobiilsed elektrijaamad võimaldavad Teil nautida oma lemmiktegevusi igal pool: õues, järve ääres või sügaval metsas. Kui hoolitsete energialahenduste eest eelnevalt, ei pea Te muretsema aku tühjenemise pärast ega planeerima oma tööd nii, et oleksite alati elektripistiku lähedal. CSB Ev ja EVh seeria akud sobivad eriti hästi neile, kes otsivad tsüklilisele tööle kohandatud energialahendusi.

Värskendage oma turvalisust

Soojenevad ilmad ja pikemad päevad kutsuvad veetma nädalavahetusi aias või mere ääres, veetma pikemalt aega sõpradega pidudel ja reisidel. Usaldusväärsed ja kaasaegsed valvekaamerad kodudesse, aiamajadesse või teistel kinnistutel aitavad sul jätta muretsemise järelevalveta jäänud kodude turvalisuse pärast.

Aktiivseks vaba aja veetmiseks

Kas sa oled aktiivne? Kas sulle meeldib jalgrattaga sõita, reisida ja õues aega veeta? Veenduge, et Teil oleks kõik vajalik olemas: juhtmevabad kõrvaklapid võimaldavad Teil naudingut kahekordistada ja lemmikmuusika on alati kaasas ning erinevad jalgratta- või mootorrattatarvikud hoolitsevad Teie ohutuse eest ja aitavad Teil mitte peatuda ka pärast pimedat. Ja kui vajate rohkem heli, ükskõik kus Te ka poleks – AIWA kaasaskantavad kõlarid Teie pidude, telkimise ja hea tuju jaoks.

Värskendage oma tööriistakasti

Õiged tööriistad on pool töö ettevalmistamisest. Professionaalsete tööriistade eeliste nautimiseks ei pea olema professionaal: kvaliteetsed tööriistad tähendavad head investeeringut ja pikemat kasutusiga, tootjate tähelepanu ergonoomilisele disainile tähendab katkematut tööd, vähem väsimust ja valu pärast monotoonset tööd.

KNIPEX ja WERA tööriistad on LEMONA electronics riiuleid kaunistanud väga pikka aega ühel väga olulisel põhjusel – need on lihtsalt nii head, et olenemata sellest, kas otsite universaalset või spetsiaalset tööriista, peaksid need tootjad olema Teie tähelepanu keskpunktis.


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]