Estonians

VOLTIUM ENERGY „LiFePO4“ akud

Hollandis asuv VOLTIUM ENERGY pakub 20-aastase kogemuse põhjal standardseid ja kohandatud energiasalvestuslahendusi ning üht ohutumat viisi LiFePO4-liitiumi kasutamiseks. Tänu nendele omadustele on VOLTIUM ENERGY akud ohutud ja laialdaselt kasutatavad rakendustes alates vaba aja veetmisest ja spordist kuni meditsiini, transpordi ja merenduseni. Tootja akud on kerged, kuid sobivad erinevatesse keskkondadesse ning Bluetooth-funktsiooniga Smart BMS-i lisamine võimaldab ka aku andmete mugavat jälgimist nutitelefonis. 

VOLTIUM ENERGY LiFePO4 liitiumakud on nüüd saadaval LEMONA elektroonikapoes. Nende akude eriti atraktiivne omadus, mis meeldib neile, kes hindavad praktilisust ja tõhusust, on äärmiselt suur tühjendustsüklite arv. Tootja andmetel võib see olla umbes 10 korda suurem kui pliiakude puhul (>3000 tsüklit 1C tühjenemisel 100%-ni; >6000 tsüklit vähem kui 0,2C tühjenemisel 100%-ni).

Nendele akudele lisab praktilisust lisab veel üks omadus – väike kaal (2,5 korda kergem kui AGM). See muudab nende transportimise äärmiselt lihtsaks, kasutamiseks paatides ja kõikjal, kus lisaraskus häirib. 

Kasutusvaldkonnad 

Suur tühjendustemperatuuride vahemik (-20~60°C), võimalus ühendada kuni 4 akut nii järjestikku kui ka paralleelselt (kasutades täiendavaid akutagastusseadmeid VE-BE24-3) ja oluliselt suurem tühjendustsüklite arv laiendab VOLTIUM ENERGY "LiFePO4" akude kasutusalasid. Neid saab kasutada enamikus valdkondades, kus AGM/GEL pliiakusid kasutatakse varutoiteks jne:  

  • transport (elektriautod, puhastusseadmed, golfikärud jne);
  • vaba aja veetmine (kalapüük: elektriliste paadimootorite jaoks - väga asjakohane, kui aku tuleb iga kord kaasa võtta; matkaautod, reisimine ja telkimine - akusid saab ühendada mõlemal pool, ühildub paljude teiste elektriliste päikeseenergiaseadmetega);
  • energiasalvestus (nt mini-päikeseelektrijaamad [laadimistemperatuur ei tohi olla <0 °C]);
  • paljud muud valdkonnad.

VOLTIUM ENERGY võib hoolitseda klientide vajaduste eest energia salvestamiseks külmemates tingimustes ja pakub sisseehitatud soojendajaga akut, mis lülitub sisse, kui temperatuur laadimise ajal langeb alla soovitatud temperatuuri. Tänu sellele funktsioonile saate teha oma lemmiktegevusi ilmastikuoludest sõltumata. Ja neile, kes soovivad oma akusid niiskuse ja vee eest kaitsta, võib VOLTIUM ENERGY pakkuda veel üht väga mugavat lisatarvikut - veekindlat akukasti.

Ohutus ja garantii 

VOLTIUM ENERGY LiFePO4 akudel on 5-aastane garantii. Oluline on, et need (nagu enamik akusid) oleksid 50-70% ulatuses laetud ja mitte täielikult tühjaks laetud. Selliselt ladustatud aku kestab kauem kaotamata oma parimaid omadusi. 

LEMONA elektroonikapoodides on praegu müügil VOLTIUM ENERGY "LiFePO4" 9/12/20 Ah akud. Me jätkame oma valiku laiendamist ja peagi saame pakkuda suurema võimsusega akusid. Kui olete huvitatud nende ostmisest, võtke meiega kohe ühendust - saame need tarnida 1,5-2 nädala jooksul. 


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]