WEIPU - kaablite ja muude toiteallikate ühendused

WEIPU, üks maailma suurimaid tööstuslike elektripistikute tootjaid, investeerib palju uute toodete arendamisse ja on tunnustatud mitmete rahvusvaheliste kvaliteedistandarditega ning on pakkunud usaldusväärseid ja turvalisi toiteallikate pistikute lahendusi juba rohkem kui veerand sajandit.

WEIPU on spetsialiseerunud tööstuslikele ja rõngaspistikutele. Lisaks neile pakub tootja ka veekindlaid, suure koormusega ja muid elektripistikuid paljudele tööstusharudele ning toob pidevalt turule uusi tooteid.

Üks selle tootja peamisi tooterühmi on rõngaspistikud, mis on saadaval ka LEMONA electronics kauplustes. Tootja väga lai valik rõngaspistikuid hõlmab keermestatud, veekindlaid, bajonett- ja muud tüüpi pistikuid.


SP-seeria

WEIPU SP-seeria pistikud on IP68-klassi pistikud, millel on keermestatud liides ja kõrge temperatuurikindlus. Need pistikud aitavad klientidel edastada energiat, andmeid ja signaale kõige karmimates tingimustes. WEIPU IP68 kaabliühendused on ideaalne valik paljude tööstuslike rakenduste jaoks.

 

Kaablipistikud ja -pesad SP13  

WEIPU SP13 rõngaspistikul on kompaktne ja täpne disain, mis muudab selle ideaalseks rakendusteks, kus ruum on piiratud. Vastupidav ja pikaealine WEIPU SP13 pistik aitab edastada tõhusat toite-, andme- ja signaaliülekannet kõikides tingimustes. SP13 pistiku mõlemal küljel võib olla nii isas- kui ka emaskontakt, mis teeb selle väga mugavaks kõikide seadmete ühendamiseks.Kaablipesad ja -pistikud SP21

WEIPU SP21 on väga vastupidav ja veekindel pistik, mis sobib kasutamiseks nii sise- kui ka välitingimustes kõikides karmides tingimustes. WEIPU SP21 keermestatud pistik on kiire lukustusega ja lihtne kasutada, mistõttu on see ideaalne tööstusrakenduste jaoks.


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]