381 000 toodet, mida müüakse & ja eBay's. Uuri rohkem
Estonians

WERA tööriistavalikusse on lisatud kuni 62 täiendavat artikli!

Meie ja meie klientide üks lemmiktööriistade tootjaid WERA on sel aastal LEMONA electronics poodidesse lisanud 62 uut toodet. Seega oleme aasta lõpetanud selle tootja tootevaliku täieliku laiendamisega, mis hõlmab nüüdseks väga laia valikut spetsiaalselt elektrikutele mõeldud tööriistu. Elektripaigaldustöödeks kohandatud WERA tööriistu ei iseloomusta mitte ainult tavapärased ohutusseadmed, mida saab ohutult kasutada kuni 1000-voldise pinge korral. Mõistes väljakutseid, millega elektrikud väga väikestes ruumides või raskesti ligipääsetavates osades töötades kokku puutuvad, on WERA kohandanud kruvikeerajad ja mutrivõtmed õhemaks, et need jõuaksid hõlpsasti mehhanismi sügavamatesse osadesse.

Patenteeritud käepideme disain tagab, et meistri iga liigutus muudab töö võimalikult produktiivseks, samas kui kvaliteetne sulam ja suurepärane disain tagavad suurepärase haarde ja ohutuse.  Patenteeritud käepideme disain tagab, et meistri iga liigutus muudab töö võimalikult produktiivseks, samas kui kvaliteetne sulam ja suurepärane disain tagavad suurepärase haarde ja ohutuse.

WERA tootevalikusse kuuluvad erinevad tööriistad mitte ainult elektrikutele, vaid ka puidu, metalli või betooniga töötavatele inimestele, samuti torumeestele ja aknapesijatele ning isegi spetsiaalsed tööriistad muusikainstrumentide ja jalgrataste hooldamiseks. Vaadake selle tootja kogu tootevalikut siin, ja kui teil on küsimusi tööriistade valiku kohta, võtke meiega ühendust ja me nõustame teid hea meelega.

Uus WERA tööriistade valik:

Muud WERA tööriistad:


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]