Tootekood: C1206C105M3RAC
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
Bränd
Rohkem sarnaseid tooteid
Toode pole saadaval.
Soovitame valida:
Selle kategooria teised tooted
Kauba kirjeldus
Capacitor: ceramic; MLCC; 1uF; 25V; X7R; ±20%; SMD; 1206 KEMET
U-139222
Bränd
NomNr
C1206C105M3RAC
Tarnija toote kirjeldus
Capacitor: ceramic; MLCC; 1uF; 25V; X7R; ±20%; SMD; 1206
Kasulik informatsioon
Tarnija toote parameetrid
Alias
C1206C105M3RAC7800
Capacitance
1µF
Case - inch
1206
Case - mm
3216
Dielectric
X7R
Kind of capacitor
MLCC
Manufacturer
KEMET
Mounting
SMD
Operating temperature
-55...125°C
Operating voltage
25V
Type of capacitor
ceramic
Tolerance
±20%