🕑 23.02.2024 meil on lühendatud tööpäev. Kontor on avatud 9.00-14.00
🕑 23.02.2024 meil on lühendatud tööpäev. Kontor on avatud 9.00-14.00

Ender-3 uudised – rohkem vabadust loovusele

CREALITY Ender-3 3D printerid tõid kaasa tõelise revolutsiooni ja lõid inimestele rohkem võimalusi taskukohase hinnaga 3D-loomingut katsetada. Nende printerite edu saladus on üsna lihtne – neid on lihtne kasutada ja kohandada erinevate projektidega ning printer ise ja selle hoolduskulud on väga madalad. Kõigi võimalike uuenduste ärakasutamiseks ja klientide probleemide lahendamiseks esitles CREALITY isegi mitmeid uuendusi, millest allpool räägime.


ENDER-3 V2 Neo

See on populaarse Ender-3 V2 mudeli täiustatud versioon, mis tagab lihtsa ja täpse printimise. Täismetallist disain tagab ülimalt stabiilse printimise ning annab printerile ka kaasaegse ja esteetilise välimuse. Tahad printida, kui sinu toakaaslane magab? Ender-3 V2 Neo puhul pole see probleem. See kiirgab töötamise ajal vähem kui 50 dB heli, mis võrdub vihmapiiskade sahinaga.

Selle mudeli peamised täiustused:

 • integreeritud automaatse trükipadja tasemeandur CR-Touch;

 • uut tüüpi magnetiline trükipress;
 • värviline ekraan intuitiivse juhtimise ja prindikuvaga, et hõlbustada valikut paljude jooniste hulgast.

Need täiustused tähendavad veelgi suuremat kontrolli: uus kasutajaliidese täiustus võimaldab ülimalt täpselt hinnata toote tulevast kuju, tallaandur kontrollib automaatselt isegi 16-punktilise prindi kõrgust ning tänu magnetilisele trükipressile saab toote eemaldada vaid ühe lihtsa liigutusega.


ENDER-3 Neo

Hinna ja kvaliteedi suhte poolest ületamatu Ender-3 seeria odavaim printer on saanud ka paar täiustust, mis tõstavad latti veelgi:

 • sellesse on integreeritud CR-Touch automaatne trükipadja tasemeandur ja

 • vaikne emaplaat.

Laitmatult sujuv trükimaterjali etteanne, vastupidav tööpind ja legeerterase sulamist vedrud stabiilseks printimiseks – kõik, mida vajate oma loomingulise geeniuse vallandamiseks. Ender-3 Neo on valmis kohanema teie vajadustega – seda on väga lihtne valida ja modifitseerida.


ENDER-3 S1 Plus

See printer on loodud spetsiaalselt neile, kes prindivad enamasti suuremate mõõtmetega tooteid. Uue, täiustatud Ender-3 S1 Plusiga saab printida kuni 300 x 300 x 300 mm suurusi mudeleid.

Muud täiustused:

 • topelt Z-telg sünkroniseeritud rihmaga;

 • otsene kahekäiguline printimispea "Sprite"

 • automaatne trükipadja tasemeandur CR-Touch.

Mudelil Ender-3 S1 Plus on ka 4,3-tolline ekraan, mis aitab kogu protsessi veelgi paremini kontrollida. Kasutajasõbralik UI toetab kuni 9 keelt ja tumeneb automaatselt 3 minuti pärast, säästes nii energiat.
See mudel jõuab kasutajani juba 96% kokkupanduna, ise teha jääb teha vaid viimased 6 kokkupanekusammu.


ENDER-3 S1 Pro

Veelgi rohkem 3D-printimise võimalusi pakub ülikõrgele printimistemperatuurile kohandatud Ender-3 S1 Pro. Tänu messingist otsikule saab see printer printida kuni 300°C temperatuuril! Selline temperatuur sobib printimiseks selliste tööstuslike materjalidega nagu Nailpon, PA6 või PA12.

Uues Ender-3 S1 Pro on integreeritud ka täismetallist kahekäiguline „Sprite“ printimispea, mille ekstrusioonijõud on kuni 80N, tagades filamendi sujuva etteande erinevate materjalidega printimisel ja eriti paindliku TPU-ga.

Muude uuenduste hulgast leiate:

 • PEI kattega trükipadja, mis tõstab talla lubatud temperatuuri kuni 110°C;
 • automaatse trükipadja tasemeanduri CR-Touch;

 • uue puutetundliku ekraani.

Lasergraveerimis-/lõikamisseade CR-LaserFalcon 10W

Kui 3D-printimine pole teie jaoks, kuid soovite siiski luua ainulaadseid tooteid, siis laseb CR-LaserFalcon graveerija–lõikur teil tunda loomise naudingut. Paljusid Enderi printerite omadusi ülevõttev seade võimaldab graveerida ka kõige väiksemaid detaile, kuna selle laserpunkti suurus on vaid 0,06 mm, kuid 10 W LED-laser on piisavalt võimas, et ühe käiguga lõigata kuni 12 mm puitpaneeli. Seega on piiriks vaid looja kujutlusvõime.

CR-LaserFalcon on kergesti kokkupandav ja väga lihtsalt kasutatav ning sellega saab graveerida ja lõigata mitmesuguseid materjale, näiteks:

 • kartong,
 • puit,

 • bambus,
 • nahk,
 • akrüül,
 • anodeeritud metall,
 • matt roostevaba teras.

Kui kõik kõlab nii hästi, et on raske valida, või kui soovite oma projektide jaoks parima toote osas nõu pidada, võtke meiega ühendust ja LEMONA electronics konsultandid vastavad hea meelega kõigile teie küsimustele ning aitavad valida.


Fiberlogy tooted -15% allahindlusega! (rohkem Fiberlogy tooteid)


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]