📦 Tähelepanu! Võimalikud viivitused tellimuste täitmisel. Rohkem infot
📦 Tähelepanu! Võimalikud viivitused tellimuste täitmisel. Rohkem infot
Estonians

3M lahendused tööstusele ja ladudele

Kas eesmärk on üldine kasutus või spetsiaalsed ärivajadused - 3M-i teibid on alati kvaliteetne valik, kui on vajalik tugev nakkumine ja lihtne eemaldamine. 3M pakub innovatiivseid tooteid tööstuslahendustele, töötervishoiuks ja tööohutuseks ning üksikkasutajatele. Ettevõte suudab pakkuda väga laia tootevalikut, sealhulgas kleeplinte, mis tagavad kõige tugevama nakkumise; Märgistusteibid seintele ja põrandatele. Nende teipidega saab kiirelt ja lihtsalt ilma värvita märgistada lao- või muu ruumi põrandat nii sirgete kui ka kumerate joontega ning vajadusel ka kiiresti vahetada jooni ilma jälgi jätmata.

3M lahendused tööstusele ja ladudele

Põrandate, seinte ja torude puhul lähtuvad 3M-i märgistusteibid koha, liikumissageduse ja eesmärgi vajadustest. Tootevalikud on värvilised ja triibulised teibid kasutamiseks seal, kus puudub hõõrdumine, seega sobivad ideaalselt torude märgistamiseks; samuti suure liiklusega põrandate märgistusteibid, mis taluvad isegi suurt hõõrdumist. Need 3M-i teibid muudavad teie loodud joonte muutmise lihtsaks, säästes aega, ettevalmistust ja tööjõukulusid. Samuti ei pea ootama, kuni värv kuivab – teibiga märgistatud põrandal võib kohe kõndida või sõita. Kui teibi tekitatud joon on kahjustatud või kustutatud ainult ühes kohas, saab uuesti teipida ainult kahjustatud ala.

Märgistusteipide rühmad:

  • Üldotstarbelised vinüülteibid 764 ja 766-seeria teibid on mõeldud seintele või kohtadele, kus puudub mehaaniline kokkupuude (ei kõnnita ega sõideta). Neid teipe saab kanda ka ebatasastele pindadele, need liimuvad viivitamata ning sobivad seetõttu ideaalselt torude märgistamiseks, kaitsemeetmeteks (nt tuletõrjega seotud) ja märgistuste loomiseks seintele.
  • Mõõduka hõõrdumisega alade puhul (nt põrandad, millel inimesed kõnnivad) on parim valik 3M-i 471-seeria vinüülteibid. Nende ribadega saab hõlpsasti luua isegi kumeraid jooni ning neid saab kiiresti eemaldada või ümber kujundada. Need liimuvad kiiresti ja kindlalt ka ebatasastel pindadel ning sobivad ideaalselt ohtlike kohtade märgistamiseks. 3M-i teipi 471 tellime vajaduspõhiselt, valida saab erinevate erksate värvide vahel.
  • Äärmiselt suurele intensiivsusele mõeldud 3M-i 971-seeria kleeplintidel on suurepärased vastupidavusomadused. Need ribad ei kooru maha isegi siis, kui neist pidevalt kahveltõstukite või kaubaalustega üle sõita. Ehkki nende vastupidavust ei ületa miski, saab neid teipe hõlpsasti eemaldada, kui märgistatud jooni tuleb muuta. Taotluse korral tellime ka 971-seeria teipe.

Lisaks erksatele teipidele, mis sobivad eriti hästi ladude ja muude tööstuspindade märgistamiseks, saab 3M pakkuda ka teisi tööalaseks ja tööstuslikuks kasutamiseks mõeldud kleeplinte: LEMONA elektroonikapoodidest leiad laias valikus 3M-i kahepoolseid kleep- ja isoleerlinte.

3M-i kahepoolne teip

Kahepoolsetel teipidel on mõlemal küljel survetundlik liim ja seetõttu kasutatakse neid tavaliselt sideainena. Nendes teipides olev liimmaterjal ulatub vähem kui millimeetrist paksu vahukihini, mis aitab summutada vibratsiooni. Samuti saab liimi valida lähtuvalt teibi spetsiifilisest funktsioonist: lühiajaline märgistus, kinnihoidmine või püsiv ühendus.

3M-i VHB-seeria akrüülteibid võimaldavad asendada kruvisid ja luua ülitugeva ja vastupidava ühenduse, mis muutub aja jooksul ainult tugevamaks. Need teibid suudavad ühendada erinevaid materjale: alumiiniumi, terast, klaasi, plasti ja värvitud materjale

ja pulbervärvitud pindu, pakkudes tugevaid liimimislahendusi peaaegu kõigele, mida võite ette kujutada.

3M-i isoleerteibid

3M-i üldotstarbelised vinüülkleeplindid Temflex™ on mõeldud isoleerimiseks, kinnitamiseks ja märgistamiseks. See on tõeliselt universaalne PVC-teip, mis tagab madalpingekaablitega töötamisel töökindla kasutuse.

Aastate jooksul on 3M-i spetsialistid täiustanud nendes teipides kasutatavat liimi nii, et need suudavad tagada teibi liimumise ja paigalejäämise isegi madalatel temperatuuridel (3M Temflex™ 165 – kuni 0°C) töötades. Nendel teipidel kasutatakse ka spetsiaalset 3M-i välja töötatud vinüülteibi kihti, mis on oluliselt tugevam kui varasemad elektriteibid, mistõttu saab seda teipi palju tihedamaks rullida, ilma et peaks muretsema mõranemise pärast.


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]