381 000 products sold on & & eBay. Find out more
Estonians
register
klienditugi
Klienditugi
+372 640 7513
Ärikliendid
[email protected]
produktai

Üle 5 000 000 toodet

gamintojai

Esindame ülemaailmseid tootjaid

30 metai patirties

30 aastat turul

Baltijos parduotuvės

Kaupluste kett Balti riikides

 

Tasub registreerida LEMONA.EE


Säästke aega ja saage www.lemona.ee registreerunud kasutajaks – loome Teile konto! Kõik, mida peate tegema, on sisestada andmed siin:

 

Ärikliendikonto tellimine

 

Kas olete juriidiline isik?

Anname oma panuse teie edusse!

LEMONA electronics ettevõtetele on oma valdkondade ekspertide meeskond, kelle eesmärk on aidata teie äril kasvada. Töötades maailmas tuntud kaubamärkidega, võtame arvesse klientide ootusi ja moodustame lahenduse mitme tootja seisukohast. Elektrooniliste komponentide ostmine pole olnud iialgi nii lihtne. Liitudes meiega ning tehes koostööd, teeme rohkem!

Äriklientide lisakasu hulka kuuluvad eksklusiivsed hinnapakkumised, isiklik haldur, maksetähtaegade pikendamine ja tasuta saatmine.

 

Koostöö eelised

komanda

Pädevad spetsialistid

Lemona on kokku pannud meeskonna kompetentseid töötajad, kellest enam kui pooltel on inseneritaust. Igast osakonnast leiate kvalifitseeritud müügiinseneri. Kui teil puudub tema kvalifikatsioon, saab teid aidata tootejuht.

tinklas

Ulatuslik kauplustekett

Esindame maailmakuulsaid tootjaid Balti riikides, seetõttu saame pakkuda nende tootjate abi uute toodete kujundamisel või muude toodete rakendamisega seotud probleemide lahendamisel.

sąrašas

Soovitused komponentide loendite järgi

Koostame projektettepanekuid, lähtudes kliendi poolt soovitud/tarnitud komponentide loendist. Laia tarnijate nomenklatuuriga ja kliendi prioriteetidest lähtuvalt saame pakkuda samu tooteid mitmelt tarnijalt.

laikas

Kohaletoimetamine graafiku järgi

Projekte arendavate ettevõtete jaoks hooldame puhverladusid, tarnime kaupu tootmisse vastavalt kavandatud ajakavale (Just in time). Teie mugavuse huvides on olemas ka elektrooniline tellimissüsteem, pärast kauba tellimist enne kella 16:00 toimetatakse see kätte järgmisel tööpäeval.


Teeme koostööd

konsultacija

Klienditugi

+372 640 7513

verslui

Ärikliendid

[email protected]

laikrodis

Konsultantide tööaeg

E-R 9:00 - 17:00