381 000 products sold on & & eBay. Find out more
Estonians

AKTO LED

Tootja info

AKTO on Leedus tegutsev tootmisettevõte, mis tegeleb kõrgtehnoloogiliste LED-valgusseadmete tootmisega. Ettevõte pühendab suure osa oma ressurssidest kõrgeimatele standarditele vastavate painduvate LED-valgusribade tootmisele. AKTO tootevalik paistab silma oma rikkaliku värvigamma ja multifunktsionaalsete RGB- ja RGBW-ribade poolest. Nende kvaliteet on tagatud 5-aastase garantiiga kõikidele toodetele!Tootevalik

Tänu AKTO painduvate LED-ribade laiale valikule leiab igaüks enda jaoks sobiva variandi! Valida saab erinevate tehniliste parameetrite ja laia värvivaliku hulgast – väga soojast kuni väga külmade valge, punase, rohelise, sinise või kollase toonideni. Neile, kes hindavad kõrget funktsionaalsust, pakub ettevõte RBG või RGBW tooteid, mis ühendavad endas nii värviliste kui ka valgete ribade omadused.

AKTO tootevalikust leiab ka tooteid, mis on veekindlad ja vastupidavad ka teistele keskkonnateguritele (kaitseklass: IP67), mis sobivad ideaalselt väliseks kasutuseks, köögi-, vannitoa- või muude ruumide valgustamiseks, kus niiskus või kokkupuude veega on tõenäolisem.


Kvaliteedi tagamine

AKTO painduvate LED-ribade tootmisprotsessis kasutatakse ainult hoolikalt valitud ja tuntud kaubamärkide komponente, usaldusväärseid SAMSUNG LED-e ja Jaapani SMT tootmisliine. Kvaliteedi üle teostab järelevalvet kvalifitseeritud töötajate meeskond, kes kontrollib tooteid igas tootmisetapis! Seetõttu annab AKTO kõikidele oma toodetele kuni 5-aastase garantii!


Kvaliteedi tagamine

Lihtne paigaldus

Kahepoolne kleeplint tagab, et paigaldusprotsess on lihtne ja kiire! AKTO painduvaid LED-ribasid saab paigaldada ka profiilidesse – see valik on ideaalne sirgjoonelise valgustuse puhul.


Lai kasutusala

AKTO painduvad LED-ribad on hõlpsasti kohandatavad nii äri- kui ka elamute valgustusprojektide jaoks. See lahendus on eriti populaarne siseruumides aktsentvalgustuse, mööblitootmise, kaubanduslike seadmete või muude reklaamvalgustuse projektide puhul.


Lai kasutusala

Akto LED-ribad


Akto RGB LED-ribad


Akto LED moodulid


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]