Tootekood: KPAL04-1.8U/250
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
Hinnapiirid
KogusHind KM-ga (tk)
1+
B2B
Min. kogus: 2
Mitmekordsus: 2
Kokku:
293.10
2026-05-20 Kui tellite praegu on eeldatav kohaletoimetamise kuupäev
Kättetoimetamise tähtajad
Saadaval4 tk
Kauba kirjeldus
Capacitor: aluminum-polypropylene-paper; 1.8uF; 250VDC; ±5%; THT MIFLEX SOLUTIONS
NomNr
KPAL04-1.8U/250
Tarnija toote kirjeldus
Capacitor: aluminum-polypropylene-paper; 1.8uF; 250VDC; ±5%; THT
Kasulik informatsioon
Tarnija toote parameetrid
Product code
KPAL04-1.8U/250
Supplier's product code
KPAL04-1.8U/250
Product ID
U-2329770
Body dimensions
Ø40x70mm
Capacitance
1.8µF
Capacitor application
audio equipment
Climate class
25/70/21
Diameter
40mm
Dissipation
Height
70mm
Leads
radial
Manufacturer
MIFLEX SOLUTIONS
Manufacturer series
KPAL04
Mounting
THT
Operating temperature
-25...70°C
Operating voltage
250V DC
Type of capacitor
aluminum-polypropylene-paper
Tolerance
±5%