📦 Tähelepanu! Võimalikud viivitused tellimuste täitmisel. Rohkem infot
📦 Tähelepanu! Võimalikud viivitused tellimuste täitmisel. Rohkem infot
Estonians

Baseus

Tootja info

Baseus on 2011. aastal asutatud tarbekaupade tootja, mille omanikuks on Shenzhen Besing Technology Co. Ltd, mis ühendab teadus- ja arendustegevuse, disaini, tootmise ja müügi.

Mille poolest on BASEUS tooted erilised? Iga toode on eelkõige disainitud tarbijale mõeldes, et lõpptulemus vastaks täielikult kõikide tehnoloogiahuviliste praktilistele ja esteetilistele ootustele.

BASEUS kaubamärgi edulugu on veel üsna noor – kõigest 8 aastat, kuid väga populaarsed, kvaliteetsed ja kasutajasõbralikud tooted on võimaldanud meil väikesest idufirmast kiiresti saada kõrgelt hinnatud turuliidriks. Kuigi BASEUS keskendus algselt ainult mobiiltelefoni tarvikute tootmisele, kanti esteetilisuse ja praktilisuse visioon äärmiselt edukalt üle paljudesse teistesse valdkondadesse. BASEUS tootevalikusse kuuluvad nüüd arvutitarvikud ja ühenduskaablid, lisaakud, autotarvikud ja lai valik vaba aja veetmise tooteid, nagu juhtmevabad kõrvaklapid, käesoojendaja või isegi auto tolmuimeja.Kõrge kvaliteet ja disain

Innovatsioon, disain ja kõrge kvaliteet on kolm omadust, mida iga kaasaegse tehnoloogia soetaja tõenäoliselt kõige enam eristab ja hindab. Olgu see siis mobiiltelefon, arvuti või isegi auto. Nende kolme omaduse ühendamine tähendab õnnelikku tarbijat. Just nende omaduste liitmise tõttu on BASEUS kaubamärk juba praegu maailmas laialdaselt tuntud.

Kvaliteet ja selle tagamine on tootmisprotsessi lahutamatu osa. Iga BASEUS toodet kontrollib eranditult põhjalikult kõrgelt kvalifitseeritud tootmistehnoloogide meeskond, kes hindab täielikult toote kvaliteediparameetrid. Seetõttu jõuavad poeriiulitele ja hiljem meie kodudesse ainult kvaliteetsed ja ohutud BASEUS tooted.

Lisaks põhjalikule kvaliteedikontrollile ei tohi unustada ka standardite järgimist ja sertifitseerimist. Pole saladuseks, et maailma eri osades kehtivad toodetele erinevad nõuded ja sertifitseerimismeetodid. BASEUS tagab, et toode vastab mitmetele erinevatele standarditele ja nõuetele, nii et esteetilisi ja tehnoloogiliselt täiustatud seadmeid saavad nautida paljud tarbijad maailma eri paigus.


Tehnoloogia

Tehnoloogia on selle kaubamärgi lahutamatu osa. BASEUS arendab täiustatud ja uuenduslikke tooteid, mis on vastavuses kõige uuema tehnoloogiaga. See aitab tagada usaldusväärsed partnerid, kes panustavad toote või selle komponentide arendusse.

Kuid kõik see – kvaliteet, uuenduslikkus, eksklusiivsus – ei tähendaks midagi ilma BASEUS toote ühe põhinõude – disainita. Kõik selle kaubamärgi tooted on eranditult erakordselt esteetilised, moodsad ja atraktiivsed. Olgu see siis lihtsalt ühenduskaabel või juhtmevaba peakomplekt. Tähelepanu pööramine detailidele kehtib kõigi BASEUS toodete kohta.

Kaasaegne tehnoloogia peab lisaks iga kasutaja ootustele vastamisele neid isegi ületama. Kõrged eesmärgid, veelgi kõrgemad kvaliteedinõuded ning tihe seotus tarbija ja tema vajadustega võimaldavad BASEUS-el luua eksklusiivseid tooteid. Selliseid, mis lisaks kõrgele funktsionaalsusele pakuksid ka ainult parimaid emotsioone.


baseus baneris

Tootevalik

Kui Baseus asutati, moodustas enamuse toodetest mobiiltelefoni tarvikud. Kuid lihtsate toodete turu järkjärgulise laienemisega on olnud raske rahuldada tarbijate erinevaid vajadusi ja paratamatult on olnud vaja uuendusi. 2019. aastal sisenes Baseus ajastusse 3.0 ja alustas uute tootesarjade arendamist, et rakendada terviklikku arengumudelit.

Praegu on Baseus välja töötanud 11 terviklikku tootesarja. Baseus arendab ja toodab ka erinevaid tootekategooriaid, nagu Baseus Gamo, Baseus Audio, Baseus Lighting, Baseus Automotive ja Baseus Home Appliance, et rahuldada klientide järjepidevat nõudlust nutikate toodete järele.


baseus baneris 2

Baseus seadmed ja tarvikud


Baseus välised patareid


Juhtmeta laadijad Baseus


Juhtmega laadijad Baseus


Baseus kaablid


Baseus HDMI / VGA klassid


Baseus adapterid


Baseus telefonihoidjad


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]