381 000 products sold on & & eBay. Find out more

BASEUS uudised 2022 

Alates oma loomisest 2011. aastal on BASEUS üllatanud turgu eriti kaasaegsete lahendustega. See kaubamärk pakub kvaliteetseid ja funktsionaalseid elektroonikatooteid, hoides samal ajal hinnad kõigile taskukohastena. BASEUS jätkab tõhusalt oma nimes kodeeritud Based on User äripõhimõtet. 

Tutvustame selle tootja viimaseid uudiseid, mis täidavad lüngad kodus ja kontoris ning pakuvad uut lähenemist tööle ja vaba aja veetmisele. 


2 x USB-C + USB kiirlaadija GaN3 Pro (saadaval mustas ja valges värvitoonis)

Jätame hüvasti suurte ja raskete laadimisseadmetega – kompaktne, mitme seadme laadimisseade BASEUS GaN3 pakub tõeliselt kaasaegset laadimist. 

Kiirlaadimiseks mõeldud GaN3 Pro laadimisseadmetel on 3 laadimispesa (üks USB-A ja kaks USB-C), seega saate laadida korraga isegi kuni 3 seadet. See sobib ideaalselt neile, kes töötavad, reisivad või otsivad mugavat, ruumi säästvat ja multifunktsionaalset laadimislahendust. 

GaN3 Pro laadija ühildub paljude kiirlaadimisstandarditega, seetõttu saab sellega laadida nii Androidi kui ka Apple’i seadmeid, sealhulgas MacBook Airi sülearvutid. Bowie M2 juhtmevabad kõrvaklapid (saadaval mustades ja valgetes värvitoonis)

Need on kõrvaklapid, mis annavad aimu, mida traadita seadmed suudavad. Tagades kõrvaliste helide täieliku blokeerimise, suudavad BASEUS M2 kõrvaklapid kõrvaldada kuni -42 dB välismüra ja pakuvad suurepärast helikvaliteeti - kas räägite telefoniga või kuulate muusikat. Lisaks on neil kõrvaklappidel 10 mm kõlarid, mis tagavad suurepärase heli taasesituse. 

BASEUS M2 juhtmevabad kõrvaklapid toetavad Bluetooth 5.2 versiooni, seetõttu ei pea te muretsema ebastabiilse või ebausaldusväärse ühenduse pärast. Neil on ka väga väike viivitus 0,038 sekundit, seega sobivad need ideaalselt arvutimängijatele. 

Lisafunktsioonina saab kõrvaklappidega ühendada korraga 2 seadmega mis annab teile veelgi suurema vabaduse teha seda, mida soovite. 

Tootja, kes kohandub BASEUSi klientide kaasaegse ja kiire elutempoga, pakub kõrvaklappe, mis suudavad ühe laadimisega töötada isegi 5 tundi, ning laadimisalus võib pikendada tööaega isegi kuni 30 tunnini. Isegi 10-minutilise laadimisega kestavad need kõrvaklapid kuni 2 tundi, nii et te ei jää ilma oma lemmikmuusikast. Bowie H1 juhtmevabad kõrvaklapid

Need kõrvaklapid on ideaalne valik igale muusikasõbrale. Kuni 40 dB kõrvalise heli blokeerimise, 70-tunnise tööaja ja üliväikese heliviivitusega saate nautida oma lemmikmuusikat, mänge või tööd katkestusteta. 

Isegi 4 BASEUS H1 kõrvaklappidesse sisseehitatud mikrofoni tagavad suurepärase kõnekvaliteedi, samas kui ühilduvus populaarsete Android- ja iOS-süsteemidega annab teile täieliku vabaduse kasutada neid kõrvaklappe nii vabal ajal kui ka tööl. 

BASEUS H1 kõrvaklappe saab USB-C pistiku kaudu kiiresti laadida: vaid 10 minutit laadimist võimaldab teil nautida oma lemmikmuusikat isegi 10 tundi. Pärast täielikku laadimist saab kõrvaklappe kasutada isegi 40 tundi, kui kõrvalise heli blokeerimise funktsioon on sisse lülitatud, ja kuni 70 tundi, kui heli blokeerimise funktsiooni ei kasutata. 

Bluetooth 5.2 tehnoloogia tagab kiire heliülekande, vähese energiatarbimise ja suurepärase kvaliteedi, kusjuures heli viivitus on vaid 0,038 sekundit ja võimalus ühendada korraga isegi 2 seadet.Juhtmevaba esitluspult laserosutiga

Kas olete kunagi pidanud loenguid, osalenud konverentsil või pidanud ettekandeid? Kui see on nii, siis teate, et õige laserosuti sisaldav esitluspult võib teie töö palju lihtsamaks muuta. Multifunktsionaalne Baseus esitluspult ühildub enamiku sülearvutitega tänu oma kahele USB-A/USB-C-liidesele. 

Unustage pidev patareide vahetus. Sellel kaugjuhtimispuldil on sisseehitatud vastupidav 250 mAh aku, mis tagab kuni 90 päeva kestva töö. Selle täielik laadimine võtab vaid 45 minutit. 

BASEUSi kaugjuhtimispult on varustatud laserosutiga, mille ulatus on kuni 100 m. Saate hõlpsasti näidata teistele konverentsil osalejatele oma ettekande kõige olulisemaid elemente. 

See seade võimaldab teil muu hulgas ka slaide eemalt vahetada, reguleerida helitugevust, avada hüperlinke ja vahetada avatud akende vahel ning teostada muid toiminguid. Kaugjuhtimispult töötab kuni 50 m kauguselt, mis teeb selle ideaalseks kuni 200 m2 suuruste ruumide jaoks. Gigabit-võrguadapterid

Nende adapterite abil on ühendus alati stabiilne: ülekandekiirus ulatub kuni 1000 Mbit/s-ini ja võimas mikrokiip tagab väga väikese viivituse ja kiire reageerimise. 

BASEUS Lite seeria adapterid on äärmiselt vastupidavad, kasutajasõbralikud ja mõeldud kohanduma mistahes arvuti või tahvelarvutiga. 

Adapteritesse sisseehitatud indikaator annab teada, millal seade töötab, tagades arvuti katkematu töö ja täieliku ohutuse. Need töötavad suurepäraselt koos Windowsi, Mac OSi, Linuxiga. 

Nendes seadmete tootmises kasutatav alumiiniumsulam kaitseb seadet läbipõlemise eest ning muudab adapterid eriti kergeks ja kompaktseks. USB-C ja USB-A RJ45 100 Mbit/s võrguadapterid

Veelgi stabiilsem ühendus – adapteritel on suur, ühtlane ja stabiilne edastuskiirus. Töötab väga hästi Windowsi, Mac OS-i, Linuxi süsteemidega. Pikem kaabel mugavamaks kasutamiseks. Seadmed on kaasaegse disainiga.HDMI-VGA adapter (ilma heliedastuseta)

Suurepärase pildikvaliteedi võimaldab uus BASEUS adapter, mille abil saab jagada oma ekraani äärmiselt kõrge resolutsiooniga 1080p 60 Hz. See ühendab arvuti teleri, PS4, PS5, Xboxi konsoolide või esitluses kasutatava kraaniga. 

Seade pakub kahte toimimise mudelit: 

  • Mirror – väga kasulik esitluste puhul, kuna võimaldab sünkroonida pilti mõlemal ekraanil; 
  • Extend - võimaldab teil ekraani laiendada ja samal ajal rohkem näha. 


Bluetooth adapter BA04

Stabiilne, kiire ja usaldusväärne traadita ühendus teiste seadmetega on võimalik tänu sellele pisikesele BASEUSe seadmele, mis toetab Bluetooth 5.0-i. Ideaalne andmete edastamiseks seadmete vahel ilma lisajuhtmeteta, samuti videomängude mängimiseks või muusika kuulamiseks. See adapter toetab korraga isegi kuni 7 seadet. USB-A ja USB-C 4 USB 3.0 liideste jaoturid

Liiga vähe USB-porti? BASEUSi jaoturid tulevad appi, pakkudes kuni 4 USB 3.0 pesa ja kuni 500 MB/s ülekandekiirust.

Tänu Plug&Play’le ei pea te nende seadmete kasutamiseks installima ühtegi lisadraiverit - saate kohe ühendada lisaseadmeid, mängida või edastada fotosid.

Nende jaoturite abil on lihtne laiendada olemasoleva seadme võimalusi: ühendada arvutiga rohkem seadmeid, edastada andmeid seadmete vahel või isegi ühendada printer ja klaviatuur. Jaotur töötab suurepäraselt koos Windowsi, Mac OSi ja Linuxi süsteemidega, nii et te ei pea muretsema tarkvara ühilduvuse pärast.6-in-1 dokkimisjaam

See seade on kõik, mida vajate suurepärase töökoha jaoks. USB-, USB-C (PD), HDMI- ja microSD/SD-ühendustega jaotur ei võimalda keskuse abil mitte ainult suurendada arvuti, tahvelarvuti või telefoni ühenduste arvu, vaid tagab ka kiire teabeedastuse ja täieliku ühilduvuse ühes mugavas ja kompaktses seadmes. 

BASEUS 6-in-1 dokkimisjaam võimaldab teil ühendada esitlusseadmed arvutiga ja tagada täiusliku edastatava pildi kvaliteedi. Selle seadmega saab kuvada isegi 4K-pilte 30 Hz eraldusvõimega. Isegi kaks USB 3.0 porti ja USB-C port koos Power Delivery’iga edastavad faile hämmastava kiirusega 500 Mbit/s. lisaks toetab dokk ka tagasiulatuvat ühilduvust USB 2.0-ga. Minikompressor koos akuga

See sisseehitatud 2500 mAh akuga kompressor on iga autojuhi unistus. See võimaldab teil kontrollida rehvirõhku ja pumbata rehve lihtsalt parklas, garaažis või kui teete teel ootamatu peatuse. 

Tänu võimsale, kompaktsele ja äärmiselt praktilisele BASEUS kompressorile ei pea te oma garaaži koormama suurte või raskete pumpamisseadmetega. Juhtmeta magnetiline laadija Apple’i seadmetele

Tänu võimalusele laadida korraga kuni kolme seadet, sobib traadita laadimisalus ideaalselt Apple’i toodete austajatele. Lisaks Apple’i telefoni laadimisele saab selle alusega laadida ka Apple Watchi kella ja AirPodi kõrvaklappe. 

Kõigi seadmete stabiilne laadimine on tagatud magnetilise joondusega, mis vastab Apple’i originaalmagneti paigutusele, mis muudab laadimise palju turvalisemaks ja kiiremaks. Juhtmeta laadimisega telefonihoidja autos

Neile, kes reisivad palju ja veedavad palju aega autos, meeldib see BASEUSi uuendus kindlasti. Restile paigaldatud induktiivne laadija tagab juhile maksimaalse mugavuse. See seade ei hoia mitte ainult iga telefonimudelit turvaliselt, vaid võimaldab ka katkematut laadimist reisi ajal. 

Sellel BASEUSi auto telefonilaadijal ja hoidikul ühes on automaatsed seadistusreleed, mis aitavad teil telefoni veatult ja vaevata paigutada. 


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]

Информируем, что Lemona использует файлы (cookie) для персонализации контента и рекламы, а также для анализа трафика. Для получения дополнительной информации см. Политику конфиденциальности.