Tootekood: B2X16/BN380
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
Rohkem sarnaseid tooteid
Toode pole saadaval.
Soovitame valida:
Selle kategooria teised tooted
Kauba kirjeldus
Screw; M2x16; 0.4; Head: cheese head; Phillips; PH1; steel; ISO 7048 BOSSARD
NomNr
B2X16/BN380
Tarnija toote kirjeldus
Screw; M2x16; 0.4; Head: cheese head; Phillips; PH1; steel; ISO 7048
Kasulik informatsioon
Tarnija toote parameetrid
Product code
B2X16/BN380
Brand
BOSSARD
Supplier's product code
B2X16/BN380
Product ID
U-1927303
BN standard
BN 380
Cut size
PH1
Head diameter
3.8mm
Head height
1.4mm
ISO standard
ISO 7048
Kind of cut
Phillips
Kind of head
cheese head
Length
16mm