381 000 toodet, mida müüakse & ja eBay's. Uuri rohkem

CHOETECHi päikesepatareide reisilahendused

CHOETECH, mis on praegu üks juhtivaid tootjaid Android- ja iOS-tarkvara najal töötavate seadmete laadijate turul, tutvustab keskkonna- ja rahakotisõbralikke ning äärmiselt mugavaid päikeseenergialaadijad nutitelefonidele, tahvelarvutitele või isegi kaasaskantavatele elektrijaamadele. 

CHOETECHi laadimisfunktsiooniga päikesepatareide erinevad mudelid, mis on kohandatud erinevatele vajadustele.14 W päikesepatarei reisiks SC004

Üks CHOETECHi enimmüüdud tooteid: mitmekülgselt rakendatav, kompaktne, kerge ja praktiline. Sellel patareil on üks 14 W väljund, millega saab laadida iPhone’i ja Android nutitelefone, tahvelarvuteid ja muid USB kaudu laetavaid seadmeid. Kokkupanduna on selle patarei mõõtmed vaid 148 x 153 x 54 mm ning seetõttu on seda lihtne kaasa võtta, isegi kui reisite vaid seljakotiga. 

Selle laadija veel üks praktiline omadus on see, et see on valmistatud veekindlast nailonist ning te ei pea te seetõttu muretsema selle kahjustamise pärast.
22 W päikesepatarei reisiks SC005

Veelgi rohkem võimsust, tõhusust ja nutikaid funktsioone. See patareil on ka müüginäitajate tipus, kuna sellel on kõrge 21-25% kasutegur ja ühendatud seadmete automaatne äratundmine. See funktsioon mitte ainult ei säästa aega, vaid tagab ka kõigi erinevate seadmete laadimise turvalisuse. 

Patareil on 2 USB-A väljundit [USB1: 5 V/2,1 A (maks); USB2: 5 V/2,4 A (maks)], nii et saate laadida 2 erinevat seadet samaaegselt. 

Kuigi see patarei võtab veidi rohkem ruumi, on seda lihtne ja kerge kaasa võtta ning veekindel korpus tagab nõuetekohase töö igas ilmastikuolukorras. 
80 W päikesepatarei reisiks SC007

Seda ülivõimsat, kuid kompaktset ja täielikult reisimiseks valmis laadija saab kasutada traditsioonilise päikesepatareina, kuna sellel on alalisvoolu väljund, seega saate ühendada seda laadimislülitiga ja kasutada laadimiseks 12 V nimipingega plii- või liitiumakut (on vajalikud lisaseadmeid). 

Oxfordi PVC materjalist valmistatud päikesepatarei on vastupidav kergele vihma või isegi lume suhtes, kuid seda ei soovitata siiski kasta vette, kuna laadimisseadme pistik ei ole vee sissetungi eest kaitstud. 
120 W päikesepatarei reisiks SC008

See on võimas patarei, mis sobib isegi kaasaskantavate elektrijaamade laadimiseks ja võib toimida nagu traditsiooniline päikesepatarei alalisvoolu väljundiga. Kokku volditav kolmeks osaks, on piisavalt kerge kaasas kanda, kuid suudab pakkuda isegi 23%-list tõhusust. 

Selle laadija IPX4-materjal kaitseb veetilkade, kerge vihma või lume eest. Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]

Pange tähele, et see veebisait kasutab küpsiseid sisu isikupärastamiseks, reklaamimiseks ja liikluse analüüsimiseks. Lisateabe saamiseks vaadake: Privaatsuseeskirjad