Tootekood: T9-211C-12
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
Bränd
Rohkem sarnaseid tooteid
Hinnapiirid
KogusHind KM-ga (tk)
1-9
B2B
Min. kogus: 1
Mitmekordsus: 1
Kokku:
3.90
2026-05-20 Kui tellite praegu on eeldatav kohaletoimetamise kuupäev
Kättetoimetamise tähtajad
Saadaval66 tk
Kauba kirjeldus
Circuit breaker; 240VAC; 48VDC; 12A; SPST; Poles: 1; screw; IP40 SCHURTER
U-2352668
Bränd
NomNr
T9-211C-12
Tarnija toote kirjeldus
Circuit breaker; 240VAC; 48VDC; 12A; SPST; Poles: 1; screw; IP40
Kasulik informatsioon
Tarnija toote parameetrid
Product code
T9-211C-12
Brand
SCHURTER
Supplier's product code
T9-211C-12
Product ID
U-2352668
Breakers application
industrial appliance
Contacts configuration
SPST
Current rating
12A
IP rating
IP40
Leads
connectors
Leads dimensions
6.3x0.8mm
Manufacturer
SCHURTER
Manufacturer series
T9-211
Mounting
screw
Mounting hole diameter
Ø9.6mm
Number of poles
1
Operating temperature
-5...60°C
Rated voltage
240V AC